Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira idegesit hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesit hogy csak a nyomi, béna pasiknek kellenék! Bezzeg minden lánynak jó pasija van. Ti hogy csábitjátok el a jó pasikat?

Figyelt kérdés
Tudjátok az a tipikus pasi akinek csak kéne már egy csaj mert amúgy senkinek nem kell... és irkál facebookon és idegestő, olyanokból van csak! Utálom már hogy nem találok valaki normálisat... 18/L
2012. jún. 16. 19:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

harmadik: ezekből hogy faragjak jó pasit? Ilyenekkel irnak rám PRIVIBEN, h szia lenne kedved ismerkedni? szia épp most kérdeztem valamit a kocsimról...blabla szia, szerintem merre laksz? szia, szerintem én jó pasi vok. stb.


Na tessék, ezekből faragj valahogy jó pasit.. ha tudsz..

2012. jún. 16. 19:57
 12/26 anonim ***** válasza:
Szeretném látni a 10-esnek a képét, hogy milyen alapon undorítóz le másokat.
2012. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk tanácsot adsz, hogy MIT mondjanak, és milyenek legyenek.
2012. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Azért kellesz CSAK nekik, mert te is nyomi, béna csaj vagy. Ez a cumi. Ráadásul szerintem nagyon buta vagy.
2012. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
engem meg a lúzer kissé vicces fogyatékkal rendelkező nők találnak meg :)
2012. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Engem meg pont az ilyen csajok találnak meg mint a kérdező!

Szépnek hiszik magukat, de rondák és buták is. Állandóan facebookon írkálnak.

2012. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy interneten keresztűl, néhány sor által ellehet dönteni,hogy ki a nyomi ki a menő. Lehet,hogy én vagyok a hülye, de nekem kell egy kis idő,hogy valakiről eldöntsem,hogy nyomi e vagy nem.
2012. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
A nőkben sokkal nagyobb az önbizalom, mint a pasikban, mert azt hiszik mert lyukjuk van, akkor már mindenkit megkaphatnak :D
2012. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy full szépség, de szerintem nem vagyok ronda sem.. amúgy leshetné bárki is hogy ÉN irjak rá facebookon
2012. jún. 16. 20:11
 20/26 anonim ***** válasza:
akkor meg ne foglalkozz neten senkivel ilyen téren. ismerkedj élőben. élőben te is kezdeményezhetsz egyszerű kis lépésekkel is!
2012. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!