Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira idegesít. Pedig ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesít. Pedig ő az enyém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja vagyok együtt. Mielőtt összejöttünk volna előtte 2 nappal még egy másik csajjal kavart akivel smárolt is.Ő az én pasim már velem van. De idegesít a csaj mert abban a suliban van amékben mi ketten a párommal. Oké hogy előttem volt,és még nem is jártak csak kavartak de nemtudok mitcsinálni legsziveseben elpusztitanám a csajt.Idegesít,pedig nem is beszélnek,utálják egymást. Légyszives segítsetek! Mit tegyek?? Emiatt veszekszünk a párommal,segítsetek kérlek! Tudom hogy a SEMMIÉRT veszekszem vele,mert tényleg ő az én pasim,neki is van múltja nekem is.De zavar a csaj. Tudom hülye vagyok.Lekell szarnom igaz??? (NEM KÉREK OLTOGATÁST! 17/L
2012. máj. 23. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos lány vagy kicsi az önbecsülésed, ezért féltékenykedsz.


Bálna-e vagy?

2012. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már az első sorból rájöttem hogy mekkora egy szerencsétlen alak lehet a pasid "Pedig ő az enyém."


Egy emberről beszélünk nem a tulajdonod a leírás után meg azt vettem ki hogy egy fontoskodó kis r*banc vagy :D

2012. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az utálják egymást kssé túlzás, még nem rég csókolóztak. :)


Szerintem figyelj oda rá, ennyi!



23/N

2012. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A barátom azt mondja hogy csinos vagyok,és hogy nekem van a világon a legszebb arcom. Tudom hogy szeret,érzem,látom,sírt már utánam is. De a csaj szó szerint 1 krva mert más pasival is kaavrt mellette. Tudom hogy ezek előttem voltak mikor nem is ismertük egymást,de idegesit hogy látom. Le kell szarnom ugye? A jelennel kell foglalkoznom,ő az enyém.
2012. máj. 23. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:

A pasid is jóképű, magas?


Mert akkor megteheti, hogy félrekúrjon akárkivel, úgyhogy van okod parázni, mert az ilyen fickók 90%-a meg is teszi, ha van lehetősége félrelépni.

2012. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez már tiszta Psycho-thriller
2012. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szeret engem.tudom!!!!

de értsetek már meg.és valaki irjon már 1 normális választ

2012. máj. 23. 18:49
 8/9 anonim válasza:
Igen le kell sz*rnod,de azért még mindíg nem a tulajdonod,és az hogy sír az csak azért van hogy te azt hidd...majd megtanulod...
2012. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod hogy ezek előtted voltak mikor nem is ismertétek egymást,de tudom idegesit hogy látod. Le kell szarnod ugye tudod? A jelennel kell foglalkoznod,ő a tiéd.


Gondolom erre a "normális" válaszra vártál, de ezt már leírtad te is két sorral feljebb, szóval nem értem minek kellett kiírnod ezt a kérdést.

2012. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!