Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? 1 éve vagyunk együtt a barátommal, és egyre többet alszunk együtt, akár napokig is. Van, hogy minden mozdulata, mondata, levegővétele idegesít. Pedig szerelmes vagyok belé, imádom őt.

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk
2011. febr. 9. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az normális hogy 1 év után egyre többet alusztok együtt de hogy téged idegesít miközben szereted az már nem
2011. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elgondolkoztató.
2011. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg szerelmes lennél belé és imádnád akkor nem idegesítenének ezek a dolgai.
2011. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális, hogy idegesít. Néha engem is idegesít a barátom, de nem ilyen szinten...
2011. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha idegesit minden mozdulata, mondata, akkor Te bizony nem vagy szerelmes. Inkább csak szereted mint egy barátot.

Páromnak is vannak dolgai ami idegesít, de kinek nincs?!

2011. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
(27/F) Én sajnos szoktam horkolni. Ez a páromat idegesíti és ilyenkor oldalba vág. :D Nekem nem fáj és ő is levezeti a feszültséget. (aztán mindig mondja, hogy az oldalba vágás után abbahagyom a horkolást) De Tündérkém, ha minden mozdulata idegesít, akkor tényleg lehet, hogy nem vagy szerelmes!
2011. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Te csak bemeséled magadnak, hogy szerelmes vagy belé. Ha minden mozdulata, mondata idegesít, akkor mit szeretsz benne?
2011. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

nem szereted.

ha szeretnéd örülnél hogy melletted ÉL

majd ha hidegen találod magad mellett mert megállt a szive akkor gondolkozz szeretted e

2011. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne szeretni valakit ezek mellett?

Én azt utálom a barátomban, ahogy disznólkodik evés közben, csámcsog meg szürcsöl. Mikor megkérem, hogy egyen normálisan vagy rászólok, annyit mond, hogy "nekem így esik jól". Olyankor szépen odébb vonulok, hogy ne halljam, így nem leszek ideges. Nem sértődik meg rajta, mert tudja, hogy engem marhára idegelnek az ilyenek és ezzel, hogy otthagyom, elkerülhető a veszekedés meg az idegeskedés. Ő megeszi a kajáját, ahogy neki jól esik, én pedig nem leszek ideges. Mindkettőnk jól jár. Ettől függetlenül nagyon is szeretem. Szóval baromság az, hogy akkor nem szereted..... 21/L

2011. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
mert nyűg neked azért idegesít, akkor nem szereted
2011. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!