Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? 1 éve vagyunk együtt a barátommal, és egyre többet alszunk együtt, akár napokig is. Van, hogy minden mozdulata, mondata, levegővétele idegesít. Pedig szerelmes vagyok belé, imádom őt.

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk
2011. febr. 9. 15:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nincs rendben...

Esetleg próbáld ki, hogy egy ideig nem találkoztok (pár nap) és teszteld magad, hogy hiányzik-e. Ha nem, akkor megkaptad a választ.

2011. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

MI úgy szoktunk elaludni, hogy a barátom mellkasán fekszem,és ő átölel, de sokszor van,hogy éjjel idegesít, mert fészkelődik, így lejövök róla, és külön alszunk tovább. Ha felébreszt valamivel, akkor mérges vagyok,mert nagyon rossz alvó vagyok így is. És hosszútávon azért már nem olyan romantikus,mint az első hétben,amikor alig alszotok -hosszútávon azt is kell nézni, hogy mindketten kialudjátok magatokat az egyetemre/munkába.

Nem gondolom, hogy ettől kevésbé szerelmesek lennénk.

2011. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"minden mozdulata, levegővétele idegesít"


Nekem volt egy olyan kapcsolatom ,amiben a végén éreztem már ezt. Én is hihetetlenül szerettem SZERELEMMEL a kedvesemet, viszont annyira hálátlan volt, nem figyelt oda rám, sok minden előbbrébb volt helyezve, hogy végül végleg szétmentünk


Attól még szerethezi, h idegesíti minden, mert nem látjuk milyen dolgok vannak még a háttérben

2011. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

azért valami szeretetlenséget is jelent

pl én pár éjszakán át sokat köhögtem (megfázás légútra ment) ő meg idegesen csúnyán annyit mondott:

"menjé' már el orvoshoz."

nos ebből totál nem láttam, azt hogy szeretne, csak éppen idegesítem, mert ez megesik...

2011. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2 válaszolo válaszával nem értek egyet.azzal aki azt írta h idegesíti ha a barátja szürcsöl meg csámcsog evés közben.a másik pedig amit írt egy másik válaszoló h idegesíti ha a barátja fészkalódik miközbe ő hozzá van bújva alvás közben.könyörgöm ezek olyan dolgok amiket sok ember nem szeret meg sok embert idegesít.beleértve engem is.de amit a kérdsező írt azok egész más dolgok.őt már a barátja minden mondata,levegővétele,és minden mozdulata idegesít.ezeket azért ne keverjük össze a szürcsögéssel pl.a kérdezőnek sokkal súlyosabb a dolga,ott valami nagyon nincs rendben.
2011. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

tényleg egyszer nekem egy srác azt mondta, annyira szereti a bnőjét, hogy még a légzését is hozzá igazította este, hogy még a szívük is egyszerre dobbanjon - kicsit mosolygott rajta, de kipróbálta!!

nos kérem, ez a szerelem.

2011. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Turbocharger ***** válasza:
Hat....nem tom ez eleg fura.Ha szereted akkor ez ne zavarjon. :)
2011. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, hogy NÉHA őrületbe kerget bizonyos dolgaival. Szóval ilyen 'kákán is a csomót'-effektus. Valóban, erős sarkítás volt ezt mondani, hogy 'minden mozdulata' idegesít, de azt hittem, érthető leszek. Na mindegy, köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 11. 19:19
 19/21 Turbocharger ***** válasza:
Megertelek,ha horkos netan azt eleg kibirni. 18/F
2011. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Turbocharger ***** válasza:
*horkol
2011. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!