Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem idegesít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít, hogy nem ismeritek a párotok jelszavát a közösségi oldalához?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 20:01
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ismeritek helyett tudjátok. Csak nem engedte úgy elküldeni....
2012. máj. 9. 20:03
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Én ismerem, de ettől függetlenül nem nézek bele. Ha nem tudnám, akkor sem érdekelne.

Nem bízol benne?

2012. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem, miért kéne? Az ő oldala, nem az enyém, miért nézegetném? :S Nem vagyok bizalmatlan.
2012. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Kifejezetten utálnám, ha az én nevemben nézegetne az oldalaimon. Tehát: vele sem teszem ezt!!!
2012. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem. A múltkori beszélgetése a munkatársával nem tetszett, olyan flört feelingű volt... Most, hogy jelszót váltott idegesít, hogy nem tudom nem kutakodni akarok csak maga a tudat.
2012. máj. 9. 20:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
En tudom a jelszavát, de ha nem tudnám sem idegesitene. Õ viszont nem tudja az enyémet, mert képtelen megjegyezni.
2012. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ellenben 9 évvel ezelőtt idegesített.(postafiók jelszó) Ki is nyomoztam, lett is belőle akkora haddelhadd, megcsalás, lebukás...stb. Elhagytam, de megofgadtam, hogy soha többé nem csinálok ilyet, mert annyira rossz volt szembesülni azzal, hogy mennyire vágtak át a palánkon. Mármint a részletekre gondolok, nyilván amegcsalás kiderült volna előbb utóbb, de a részletek...hát azok nagyon fájtak.

2012. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Én sem tudom ö sem az enyémet!És nem is érdekel!Pedig nekünk már gyerkö is van!
2012. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetés a munkatársával? Miért te ott ültél mellette és olvastad, vagy honnan tudod? Meg ellenőrizgeted?

Ezt inkább nem minősítem!


Én nem tudom párom jelszavát, nem is érdekel. Az az övé. a magánszférája. Ő se tudja az enyémet, nem is érdekli ez az én magánszférám. Ha párom ellenőrizgetne, nyomozna utánam, ok nélkül vádaskodna, kutakodni, szakítanék vele. Mert szerintem bizalom nélkül semmi értelme egy kapcsolatnak. Ő is így gondolja.


Másrészt, ha meg akar csalni úgyis megfog...

2012. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert megbízunk egymásban. E nélkül nem is működhet normálisan egy kapcsolat. Apró titkai pedig mindenkinek vannak és kellenek is, én megőrülnék egy olyan embertől, akinek mindenről be kell számolnom, ami velem történt és nézegetné a leveleimet. Nem azért, mert olyan óriási titok, csak marhára zavarna. Arról számolunk be egymásnak, amit igazán fontosnak tartunk, feleslegesen meg nem idegesítjük egymást. Én is kapok bókokat más férfiaktól, de ezzel nem is bosszantanám a férjem soha.
2012. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!