Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem idegesít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít, hogy nem ismeritek a párotok jelszavát a közösségi oldalához?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én tudom de nagyon nem érdekel hogy kinek mit írogat. Ha valami olyat csinál úgy is repül és ezzel ő is tisztában van.
2012. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Tudom mindenhova a jelszavat, pin kodjat, o is az enyemet. Nem lepek be sehova az o neveben, ahol kutakodhatnek az oldalan. Skype-n szoktam belepni, mert az o neven tudunk telefonalni vonalas telefonra, de ha valaki rakattint, egybol megirom, hogy nem o vagyok. De ha nem tudnam, akkor sem idegesitene. Sms-eit se szoktam elolvasni, leveleit sem, semmit.
2012. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom és nem is érdekel. A postafiókjához elvileg tudom, gyakorlatilag meg nem, mert egy megjegyezhetetlen karaktersor. Ha valamit megkér, hogy nézzek meg neki, akkor bediktálja.


Olyan helyekre tudom a jelszavát, ahol néha én intézek helyette dolgokat - díjnet, netbank, főiskola távoktatásos honlapja, neptun, stb. Így maximum azzal tud lebukni, hogy késve fizette be a vízszámlát, vagy nem adta le időben a házidolgozatát.

2012. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem, még soha nem is kérdeztem vagy ilyesmi, ő sem tudja az enyémet.
2012. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Engem idegesít, ha nem tudom, de csak azért, mert állandóan elfelejti, majd engem nyaggat, hogy ugyan találjam már ki, hogy mit adhatott meg... Természetesen mindig az lesz a vége, hogy új jelszót kér, ezt egy darabig megjegyzem neki, de néha előbb kér újat (majd elfelejti), mint nekem elmondaná, akkor én is csak találgatni tudok. Havi 3-4 alkalommal lép be ilyen oldalakra, akkor mindig megy a találgatás. A telefonja kódját sem jegyzi meg, de azt legalább nem változtatgatja, így abban tudok neki segíteni. :)
2012. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Eleinte nem tudtam.Aztan nyitvafelejtette az oldalt mikor elment, az elso level szemetszurt, pedig nem akartam kutakodni, de meg is megnyitottam.

Kiderult es en voltam minden, mert en feltortem az o emailfiokjat es gyorsan megvaltoztatta a jelszot amit nem is ismertem.

En meg mondtam, hogy viccesen reagal, meg gyanakodni fogok.Azota megadta magatol a jelszot csak a kutyat nem erdekli.Es ez ot bosszantja.

2012. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem elmondta, de elfelejtettem. A közösségi oldalas jelszavakból nem csinálunk nagy ügyet, ő is tudja az enyémet, tőlem akár kutakodhatna is a profilomon.

Tudom az email és a csevegő fiókjainak a jelszavát is, mert néha megkért, nézzek meg neki valamit, vagy szóljak XY-nak, hogy nem fognak tudni beszélni aznap. Régen még hecceltem, hogy ő már évek óta tudta az én jelszavamat, de a sajátját félte őrizte, nevetve kérdeztem, hogy mit titkol, akkor adta meg. Különösebben nem izgat, ha valami engem is érintő levelet kapott, vagy olyan a beszélgetés, megkér, hogy üljek mellé és olvassam el én is. A többi meg minek érdekeljen? Ha vaj van a füle mögött, úgyis kiderül.

2012. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én tudom, bár sokra úgyse mennék vele, ha gyanakodnék is, mert ki az a hülye, aki nem gyárt ál közösségit magának?
2012. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kicsit sem zavar. Csak miattam nem tudom a jelszavát, mert nem AKAROM tudni. Azt sem szoktam hagyni, hogy diktálja, nem érdekel. Ő sem tudja az enyémet.
2012. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!