Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyszer ilyen egyszer meg olyan? Hogyan döntsem el hogy tetszek e neki?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.jár egy fiú az oszályba aki nagyon bejön és általában sokat is vagyunk együtt meg sokat hülyülünk és érezzük hogy tetszünk egymásnak de mégsem mondjuk el konkrétan.viszont van amikor bunkó velem vagy mintha le se szarna úgy tesz.ez kevesebbszer fordul elő de azért az se semmi. nem tudom eldönteni mit akar. segítsetek! :)
2012. jún. 16. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
13 évesen még ne ez legyen a fő gondod...
2012. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ez a legfőbb csak egyszerűen nem tudom kiismerni a fiúkat és idegesít. hidd el hogy nem ez foglalkoztat a legjobban mivel nem vagyok halálosan szerelmes belé :)
2012. jún. 16. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek lógsz itt? Nyomás ki a szabadba a haverokkal! :)
2012. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már megvolt :) strandon voltam a barátnőmmel.
2012. jún. 16. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nézz meccset (kézilabdát, focit :D ), vagy hallgass zenét, olvass, fejts keresztrejtvényt, stb. a gyereket meg felejtsd el, ha akar valamit, hidd el, hallat majd magáról;)
2012. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én egyáltalán nem ezen rágódok csak egyszerűen megkérdeztem hogy ti mit gondolnátok ha az én helyemben lennétek.de azért köszi a tanácsot
2012. jún. 16. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!