Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer majdnem megerőszkoltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer majdnem megerőszkoltak. Nagyjából túl vagyok rajta, de félek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Van egy friss kapcsolatom (első), és zavar ha a barátom nagyon megnéz. Mindig eszembe jut, hogy mi volt akkor. Mit csináljak, hogy ezt leküzdjem? A barátom tudja, nagyon megértő, és türelmes. Viszont ő se lesz mindig ilyen, félek hogy ha soha semmit nem engedek neki, előbb-utóbb elveszítem. Beszélni nem szeretek róla, és nem is fogok.
2012. jún. 14. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha csak édesanyámat hallanám. Nos, ha szeretsz együtt lenni a barátoddal, és meg tudsz bízni benne, akkor nyert ügyed van. Egyébként szerintem egy jó élmény, majd feledtetni tudja, ezt a negatívat, amit átéltél egykor.
2012. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor el fogod veszíteni. Le kell győznöd a félelmedet, máshogy nem fog menni. Tegyél lépéseket ehhez.

Életkor?

2012. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el neki ezt a dolgot és úgy próbáljátok majd meg. Figy most gondolj bele hogy mennyire sz*r lehet a fiúnak hogy nem tudja mi a bajod vele. Szal mindenképpen légy őszinte vele és ha kedves akkor ezt az egészet megérti és figyelni fog rád és majd az első után biztos jobb lesz.
2012. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak.. a barátja tudja, hogy mi történt.

na és a tanács.. nehéz róla beszélni, de lehet neked is jobb lenne:) ha zavar, hogy megnéz hosszabban akkor próbáld meg elterelni a figyelmed a rosszról és arra gondolni milyen jó, hogy ilyen párod van:) tudom, hogy nehéz és sajnálom ami történt veled, de ez csak úgy múlik el, ha megpróbálod kiverni a fejedből:) sok sikert és mindig csak előre nézz!:)

2012. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem megerőszakoltak. Aha. Ez sok minden lehet. Attól kezdve, hogy csak te hiszed ezt(ezt alátámasztja az is hogy "nagyon megnéz"...) egészen addig bezárólag, hogy már le lett rólad tépve a ruha és a faszi már éppen tette volna beléd, amikor lerántották rólad! Jó lenne tudni, hogy csak szóban inzultáltak vagy ez utóbbi történt, mert ég és föld a kettő!
2012. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!