Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 év után elhagyott a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után elhagyott a barátom. Jöhet még új szerelem?

Figyelt kérdés

13 éves voltam mikor összejöttünk.Gyerek szerelem volt.Szinte mint a tündérmesékben,8 évig csodásan éltünk.

Együtt éltünk 17 éves korom óta.Új munkahelyre került és megismert egy lányt aki miatt 2 hete elhagyott.Szörnyen érzem magam.Egész nap pizsomába járkálok 8 kilót fogytam. A szüleimhez haza költöztem,de úgy érzem nem tudom elviselni hogy vége.Vele nőttem fel egész nap úgy sírok hogy anyu nyugtatóval töm.


Ti mit tennétek a helyembe? Jöhet még új szerelem? Vagy ezen már soha nem tudok túllépni?


21/L


2012. jún. 16. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mennyire vígasztal, de mi 15 évesek voltunk és most 9 éve vagyunk együtt. Márciusban lebukott, mert felhívta a lány, én pedig rájöttem, hogy biztos nem csak egy jó ismerős. Addig visítoztam, mire bevallotta, hogy előző hétvégén csókolóztak. Nagy veszekedések után úgy dönöttem, hogy túllépek rajta. két hónappal később kiderült, hogy még mindig szórakozik a lánnyal. Sírva könyörög, hogy ne hagyjam el és mindent helyre hoz, nem tudja ezt a 9 évet eldobni. 2 hete minden éjjel sírok az ágyban és úgy érzem, hogy a legszebb éveim odalettek, de amikor jobban belegondolok, hálás vagyok a sorsnak, hogy így alakult, mert végülis akár együtt maradunk, akár nem, nagyon sok gyerekkori csalódástól megkímélt, már gyerekként megtanultam, mi is az a "társ" és legalább véletlenül se keveredtem rossz társaságba, nem csinált fel senki tizen évesen, mert leht, hogy amúgy meg ez lett volna nekem megírva a nagykönyvbe. Borzasztó fiatal vagy te is, én is. Előttünk az élet. Már nőként kezelnek minket mindenhol, miénk a világ. Még akár 10 évet is rááldozhatsz arra, hogy bepótold az élményeket. Hozzá teszem, hogy nagyon nagy az esélye, hogy vissza fog menni hozzád! Egy-két év lehet, hogy kell neki, de az elmúlt 8 évben megmutattad neki, hogy milyen az igazi nő. 8 év után egy sablon lettél neki, és abba a sablonba senki nem fog tökéletesen illeszkedni. Nagyon sok ismerősöm van, akikkel ugyan ez megtörtént. Az egyik barátnőm idén megy férjhez ahhoz a férfihoz, aki 10 évvel ezelőtt kidobta őt. 2 év után pedig felhívta és közlte a lánnyal, hogy feleségül akarja venni... Ne add fel, de azért próbálj meg új életet kezdeni. tudom, hogy borzasztó nehéz. Én csak 2 napig voltam egyedl, de az alatt a két nap alatt annyira padlón voltam, hogy antialkoholista létemre folyton vedeltem
2012. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát ez is baj! Mármint a babatervezés. Esküvőt kellett volna tervezni nyolc év után. Ha pedig kihátrált volna előle, akkor már szökésre készült. Ez a lány csak ürügy volt a menekülésre, hidd el! Elunta magát a kapcsolatban és friss érzelmekre vágyott.
2012. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"egész nap úgy sírok hogy anyu nyugtatóval töm. "


Szedd már össze magad! Mégis mit siratsz egész nap? 13(!) évesen összejöttél valami kölyökkel, nehogymár azt mondd, hogy 21 évesen még mindig olyan hűde szerelmes vagy belé! Te egyszerűen csak megijedtél az egyedülléttől, plusz sértve érzed a hiúságodat, ennyi, emiatt ugyan nem kell ekkora cirkuszt csapni.

2012. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ma 15:45


a túl fiatalt nem arra értik az itt hozzászólók, hogy fiatal volt a kapcsolathoz, hanem arra hogy annyira fiatal még, simán talál maga mellé 100 pasit ha akar. Értelmezőképesség...

2012. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ma 19:19


Hát hogyne nyilván tudják meddig fog élni.

2012. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lényegtelen ki meddig él, a 20 év igenis " kevésnek" vagy fiatalnak számít, ha 22 évesen meghal se azt mondják hogy na meghalt milyen öreg volt, hanem hogy milyen fiatalon halt meg...gondolkodj mielőtt írsz.
2012. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 tibi3226 válasza:
Na összejöttetek ujra?
2017. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!