Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlt a szerelem, elhagyott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem, elhagyott, vissza tudom szerezni, meg lehet újra hódítani?

Figyelt kérdés
Elhagyott...nem zaklatom! Szeretem, csak az tart életben, hogy majd egyszer újra együtt leszünk..ha egyszer belém szeretett, úgy érzem képes lennék újra meghódítani...komoly kapcsolat volt, több évig tartott...tippeket várok, vagy hasonló sztorikat!
2010. dec. 1. 16:40
 1/10 anonim válasza:
Ez nagyon sokmindenen múlik sajnos :S Mennyi idősek vagytok?És fiú vagy, vagy lány?
2010. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az tartson életben, hogy találsz egy másik partnert, gondolom lányt, és boldog leszel vele. Ez már elment, ne akard újra.
2010. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
24éves vagyok,és lány
2010. dec. 1. 16:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Adj magadnak 1 évet. Ha 1 év után is még mindig így gondolod, akkor cselekedj, addig csak fájdalom beszél belőled leginkább és nem a valós akarat.

Amikor egy kapcsolatnak vége van, akkor ugyanúgy gyászként éljük át, mint egy szerettünk elvesztését (nem én találtalm ki, hanem nálam jóval okosabb szakemberek). Ezen az érzésen túl kell lenni.

7 éves kapcsolatom ért véget, van elképzelésem arról, mit érzel.

2010. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha valakivel több évig együtt volt, azt nem olyan könnyű elfelejteni. Én pl úgy érzem beleőrülnék, ha a jelenlegi páromat elveszíteném. Lehet, hogy csak megijedt attól, hogy ennyi ideje együtt vagytok, és úgy érzi még nem élte ki magát. Talán jobb is ha hagyod, és lehet, hogy magától visszamegy hozzád. Bizonyára, annak ellenére hogy ő szakított, neki is rettenetesen fáj.
2010. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta neki is rossz, és magát okolja, vagyis, hogy ő nem érezte jól magát, megfulladt...Szeretném, hogy a szabadságra vágyjon, legyen boldog, de jöjjön rá, hogy igazán csak velem lehet az!
2010. dec. 1. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor valaki egy kapcsolatban van, és ez a kapcsolat ugymond tökéletes és megvan minden benne ami kell akkor mindenki csak azt tudja mondani, hogy édes istenem meghalnék ha elveszíteném.


Rengetegen nap mint nap szakítanak párok van akik 1 éves vannak akik több éves kapcsolatból, mindenki túléli, tény nehéz lemondani arról akiért oda meg vissza vagyunk teljesen.....

De túl kell esni rajta, és könyörögni nem szabad! Keresni kell mást nem pedig 1 évig otthon nyomorogni és sajnáltatni magát az embernek.

2010. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz előbb hiányoznod kellene neki. Honnan tudná, hogy veled jobb-e vagy nélküled, ha nem próbálta ki mindkettőt?
2010. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igazad van...és türelmes leszek...csak olyan jó lenne, ha tudnám, hogy mennyi idő kell neki erre..hülyeség tudom...mennyivel könnyebb lenne minden, mindenkinek..ha tudná, hogy amit akar x idő múlva lesz meg...:S
2010. dec. 1. 20:59
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget...ma már jobban vagyok, azért, mert megtudtam a valós okot, nem szeret már, ő már vígan éli az életét mással....azt gondoltam neki is rossz, hogy azért vége, és fáj neki, ezek alapján már nem ezt gondolom, pár hét telt el, de már más van neki, nem hiszem, hogy annyira gyötörné a dolog!köszi a jó tanácsokat!
2010. dec. 6. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!