Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott mert elüldöztem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott mert elüldöztem. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Egy idióta csaj vagyok aki már nem tinédszer, de kb olyan dolgai vannak.

4 évet voltam együtt életem első szerelmével aki egy hete elhagyott. És meg is értem őt... Nagyon csúnyán és undokul viselkedtem vele sokszor:( Visszanézve az elmúlt utolsó hónapokra a belőlem kiváltó stressz olyan dolgokra volt képes, hogy én sem tudtam volna magamat elviselni. Sajnos ő sem tudta és ennek vége. Nagyon fáj ez nekem, nem tudom mit tegyek most. Visszajön szerintetek? Keressem vagy ne? Ismerőseim látták az egyetemen, azt mondták nagyon rosszul érzi magát. mikor elváltunk egymástól sírt, pedig utoljára ilyet a nagypapája temetésén csinált. Voltatok már ilyen helyzetben? Mitévő legyek most? :(


2012. márc. 30. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:

persze.

találkozz vele és mond el mit érzel.

és kezdj el aktívan sportolni,hogy önfegyelmet tanulj és hogy jól kifáradj és ne tudd b@sztatni.

2012. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem merek vele találkozni, teljese elege lett belőlem, de tudom hogy szenved
2012. márc. 30. 23:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy darabig szenved, aztán idővel begyógyulnak a sebek. Ha veled marad, valsz. később is ugyanezt fogod csinálni vele, ahogy lenyugszanak a kedélyek. Ne szenvedtesd tovább. Keress egy olyan pasit, aki van annyira férfi, hogy kordában tudjon tartani téged.
2012. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mintha magamat hallanám.csak itt én szakítottam mert hülye voltam.ugyanez a helyzet.bennem az tartja a lelket, hogy ha igazán szeretett (ahogyan sokszor mondta) vissza fog jönni. ha nem is most, de egyszer visszajön:) a másik pedig, hogy hiszek abba, hogy minden okkal történik. oka van, hogy szétmentünk, DE ha együtt kell lennünk együtt leszünk még:) ha nem.. hát annak is biztos, hogy oka van. KITARTÁS:)
2012. márc. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"hogy ha igazán szeretett (ahogyan sokszor mondta) vissza fog jönni" Meg is lehet ezt fordítani. Ha igazán szeretted volna, nem szakítasz vele.
2012. márc. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyaebben a helyzetben vagyok, azzal a különbséggel, hogy neked még van esélyed. Azzal üldözted el, hogy makacskodtál, meg játszottad a jégkirálynőt. Gondolom.

Maradj egy kicsit egyedül, hidd el, jót fog tenni. Visszatalálsz önmagadhoz, lenyugszol, és tudod majd más szemmel nézni a kapcsolatotokat.

Mindenképp te menj utána, ezzel nem alázod meg magad.

2012. márc. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omba ***** válasza:

Hát, ha te rontottad el, te is javítsd ki!

Mondjuk, ha neki is elmondanád ilyen egyszerű, meg világos módon, - és meg tudnátok beszélni, miként MÁSKÉNT fogod kezelni a stresszeidet...

2012. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
00:36 jó nem neked írtam kommentet hanem a kérdezőnek:)
2012. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!