Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 év után elhagyott a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után elhagyott a barátom. Jöhet még új szerelem?

Figyelt kérdés

13 éves voltam mikor összejöttünk.Gyerek szerelem volt.Szinte mint a tündérmesékben,8 évig csodásan éltünk.

Együtt éltünk 17 éves korom óta.Új munkahelyre került és megismert egy lányt aki miatt 2 hete elhagyott.Szörnyen érzem magam.Egész nap pizsomába járkálok 8 kilót fogytam. A szüleimhez haza költöztem,de úgy érzem nem tudom elviselni hogy vége.Vele nőttem fel egész nap úgy sírok hogy anyu nyugtatóval töm.


Ti mit tennétek a helyembe? Jöhet még új szerelem? Vagy ezen már soha nem tudok túllépni?


21/L


2012. jún. 16. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon fiatal vagy még, hogy ilyesmin aggódj. Bár tény, hogy ezt sosem fogod tudni elfelejteni.
2012. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az idő begyógyítja a sebeket.. Az is lehet, hogy erre szükségetek van, hogy később visszataláljatok egymáshoz. De az is lehet, hogy te is megismersz valakit.
2012. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21 vagy, nyilván csinos is. majd találsz másikat. egy igazit:) csinosítsd ki magad és menj kávézni a barátnőiddel. élvezzétek ezeket a kellemes nyári napokat:)
2012. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére még annyira fiatal vagy, hogy bőven túl fogod élni. Egy ideig biztos nagyon fáj, de előtted az élet! Most légy ügyes és megfontolt. Akárkivel ne állj szóba, ne add magad "olcsón"!
2012. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nekem a mindenem volt.Gyerek fejjel jöttem vele össze.

Már jövőre babát terveztünk. Nem érzem magam élet képesnek.

Minden egyes mozdulata itt van előttem. A szemem már olyan kék a sok sírástól mint akit megvertek.

2012. jún. 16. 15:29
 6/17 A kérdező kommentje:
Mellette voltam mindig,mikor pénzünk sem volt akkor is kiálltam mellette és egyszerűen nem tudom felfogni hogy egy hét ismerettség után elhagy egy másikért. Olyan mintha egy selejtes ember lennék akire már nincs szükség.
2012. jún. 16. 15:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon fiatal vagy, ha pedig 1 hét után lelépett ott már régóta húzódó szándék lehetett, soha ne sajnáld, bezárult egy ajtó , de lehet vele kinyílt egy ablak, használd ki a fiatalságot, gyűjts barátokat ismerkedj, nem dőlt össze a világ, csak véget ért egy korszak és ez fájdalmas, nekem is az lenne a helyedben, én is az első párommal vagyok már 17 éves korom óta, de ki tudja mit hoz még az élet, hisz kiszámíthatatlan.A lényeg, hogy ne add fel, mert a szerelmek jönnek mennek ez így lesz nálad is.
2012. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy túl fiatal...Mért kell mindig azzal jönni,hogy túl fiatal.Rohadtul nem számít.Na mindegy..Az itt válaszolóknak fogalmuk sincs mit jelent egy ilyen dolog,ha ez jut eszükbe.

Engem meg a barátnőm,hagyott ott 8 év után.Én 15 évesen jöttem össze vele és ő is annyi volt. 2000-2008 ig voltam vele.Aztán kis híján két évig egyedül voltam 2010 októberéig.Akkor ismertem meg egy másik lányt és azóta vele vagyok :)

Szóval persze,hogy jöhet új szerelem,de csak idővel.

2012. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagyon korán jöttetek össze,előbb-utóbb valamelyik fél tapasztalatot akar szerezni,másokat megismerni,stb.Lehet hogy egy idő után vissza akar térni,mert rájön hogy még mindig szeret.De ez nem biztos.Próbáld meg magad erősíteni,ha nem is akarsz elmenni sehova,próbálj meg aludni,és próbáld a gondolataid elterelni.Ha van barátnőd,hívd át,és öntsd ki a lelked.
2012. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

erre azért számíthattál volna. nagyon ritka ha valaki 15-16 évesen összejön a párjával, és utána élete végéig vele marad.

ő csak élni akar, szeretne új embereket megismerni, kipróbálni magát az életben.


21 évesen kár temetni magad, de mondjuk felesleges volt a tinikorodat egyetlen emberre rááldozni.

sürgősen "tanulj" meg pasizni, lévén, h ez kimaradt az életedből.

2012. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!