Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a lánynak, hogy nekem ez a "kapcsolat" így nem jó?

Figyelt kérdés

Nem sikerült vele összejönnöm de jó a viszonyom vele és néha találkozunk is.Ilyenkor a hangulat is jó és én is jól érzem magam,viszont a találkozások után baromira hiányzik.Kicsit paradox a helyzet mert,meg akarom mondani neki,hogy ez nekem így nem oké viszont ha meg nem találkozunk akkor meg mint írtam is,hiányzik.

19/F


2012. jún. 16. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még legyen néhány néha, aztán próbálkozhatsz megint.


21/L

2012. jún. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eNerdzsy ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy miért nem sikerült vele eddig összejönni?

Ha szeretted volna de ő nem akarta akkor ez valószínűleg nem fog megváltozni.


Nem kell sokat lelkizni, ne keresd. Ha ő hív, hogy "dumáljunk egyet" mondd, hogy nem érsz rá. Tartsd meg a tisztes távolságot érezze, hogy nem törülköző vagy amit, ha kell csak leakaszt a szegről.


Minél tovább nyújtod a dolgot annál rosszabb. Keress olyan lányt akivel tényleg együtt lehetsz.

2012. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Fiatalember!

:D

A kakas kergeti a szemétdomb körül körbe-körbe a tyúkot, mert ...

A többi tyúk oldalt áll, nézi, majd az egyik odalszól: hagyjad magad, hamarabb szabadulsz. Mire a kiszemelt: futok még pár kört, nehogy azt higyje a kakas, hogy qurva vagyok!

Ennyi!

És ha mégsem, van még tyúk rajta kívül, csak szét kell nézni.

2012. jún. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!