Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire szólnak bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szólnak bele a szüleitek a szerelmi életetekbe? Kérdésem főleg 20 év felettieknek szól, és inkább olyanoknak, akik még otthon laknak a szülőkkel.

Figyelt kérdés
Én 24/L vagyok, otthon lakom, így tudják, h. mikor megyek el otthonról vagy épp mikor megyek haza. Ezekbe nem szólnak bele. De múltkor anyu kérdezte, h. miért alszom ott már megint a páromnál? Meg h. miért épp a barátomnál voltunk? Meg miért ott töltöm az egész délutánt? (kb. 3 hónapja vagyunk együtt)

2012. jún. 15. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24 évesen azért már ne a szüleid akarják a kapcsolatodat alakítani...
2012. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem szólnak bele.
2012. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem beleszólnak, hanem véleményt alkotnak, és én azt meghallgatom ill. figyelembe veszem.


Velem is előfordul, hogy megkérdezik, miért megyek rohangálok ilyen gyakran stb. De nem szólnak bele, nem szablyák meg, hogy mit tegyek vele, mikor. Egy szülőnél egy bizonyos szintig érthető, hogy érdeklődik irántad.


Inkább ez, mint amikor kitagadtak és le se szartak, illetve 2 napig nem ettem semmit. Akkor már inkább elviselném, hogy figyelnek minden lépésemre.

2012. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
sajna le se szarnak 22F
2012. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Anyukád valószinüleg nem tudja,hogy a párok szoktak egymásnál aludni.

Csak nem tudom,hogy te hogyan születtél,ha ő idáig nem jut el agyilag.

2012. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, inkább a véleményüket mondják el. Nem tiltják meg, h. találkozzak vele, vagy épp ott aludjak nála. Azért ennyi idősen ilyet már nem tilthatnak. Jó a kapcsolatunk egyébként, semmi rosszat nem csináltam eddig sem, úgymond jókislány voltam régebben is. Nem ittam, nem drogoztam, bulizni is viszonylag későn kezdtem el, és nem túl sűrűn jártam discoba. Dehát ha mi úgy érezzük jól egymást a párommal, h. együtt alszunk, akkor az lesz. Én sem értem, h. miért furcsállja ezt, vagy mi nem tetszik neki ebben. Csak hát ugye mivel otthon lakom, ezért tudják, h. mi van velem, ami nem is baj. De ezért írtam, h. olyanok válaszát várom inkább, akik még otthon laknak. Mert ha vki albérletben/koleszban lakik, akkor lehet, h. nem mond el mindent a szülőknek, és nem tudják meg az igazat.
2012. jún. 15. 12:55
 7/17 A kérdező kommentje:
"Dehát ha mi úgy érezzük jól egymást a párommal, h. együtt alszunk, akkor az lesz." Azt akartam írni, h. úgy érezzük jól magunkat, nem egymást. :)
2012. jún. 15. 12:56
 8/17 anonim ***** válasza:

lefeküdtetek már? lehet hogy arra lenne kíváncsi :) beszélgess vele...

nekem nem szólnak bele, mondjuk nem is pasizom és össz-vissz 1 barátom volt eddig ....

19/L

2012. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, lefeküdtünk már, ezt anyu is tudja. Elég egyértelmű volt neki, h. az első ott alvásnál nem csak alvás lesz.
2012. jún. 15. 13:00
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem beleszólni akarnak, inkább kíváncsiságról van szó. Persze megkérdezik, hogy hova mész, mikor jössz stb. de csak ennyi, nem tiltanak vagy parancsolnak meg semmit. Nem is hagynám 23 évesen.

Ha meg olyanról van szó, amit nem nagyon akarok megosztani velük, én speciel akkor sem hazudok, max nem mondom el az egészet, vagy csak annyit ami rájuk tartozik. Így nincs itthon harag meg feszültség.

Először nekik is nehezebb volt megszokni, hogy már nem vagyok kislány, akinek meg kell mondani, hogy mit csináljon és mit ne. De mostanra belátták.

23/L

2012. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!