Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szemétség az egy pasitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szemétség az egy pasitól hogy egyszerre két lánynál próbálkozik?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy most 2 lánnyal vagyok úgy hogy közelebb állunk egymáshoz és mind a kettőnek bejövök, nem szemétség az egyikkel szemben hogy addig húzom ameddig el nem döntöm hogy melyikkel fogok összejönni?

2012. jún. 15. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem jársz velük akkor nem.
2012. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne! Ha a nők is megteszik velem szemben, pedig én nem voltam vele ilyen, akkor miért lenne az? :(
2012. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 ASOT ***** válasza:
jaja! amíg nem jutottatok el odáig h 1 pár addig nem!
2012. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De ha tudomást szereznek egymásról, akkor ugrik mindkettő. :D
2012. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az egyik tud már a másikról. A másik meg tutira nem fog tudni az elsőről.Ezzel nincs gond!
2012. jún. 15. 16:49
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg igenis szemétség. Szegény csaj elhiszi, hogy bejön neked, reménykedik, talán beléd is szeret, aztán meg pofára esik. Baromi szemét húzás, hagyd ezt abba!!!
2012. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel nincs semmi gond.
2012. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pont ezért tettem fel ezt a kérdést mert bizonytalan vagyok benne hogy mi lenne a helyes! De mind a kettő bejön nekem. Nem tudom hogy mit tegyek mert ha azt mondom az egyiknek hogy van most valaki más és azzal a másikkal meg nem jön össze akkor hogy menjek vissza ahhoz akit otthagytam hogy mégis ő kell?
2012. jún. 15. 16:53
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Mint írtuk már páran ez nem gáz, mindenki így csinálja fiúk is lányok is. Randizgass velük aztán amelyik jobban bejön azzal gyere össze, a másikat meg dugd meg aztán mehet a levesbe.
2012. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy kicsit igen. De ne sokáig húzd ezt az állapotot, mert etikátlan. Való igaz, hogy ha csak egy nőre hajtasz, akkor ha nála hoppon maradsz, akkor újra keresned kell valakit, így viszont ha az egyik csaj dob, még ott van a másik. De persze, csak addig csináld ezt, amíg komolyra nem fordulnak a dolgok, mert ha utána is 2 csajjal kavarsz, akkor szégyellheted magad. Amíg csak msn-en beszélgettek, esetleg 1-2 alkalommal találkoztok, de nincs csók, az rendben van. Minden egyéb esetben kihasználás lenne a lányokra nézve.
2012. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!