Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szemétség az egy pasitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szemétség az egy pasitól hogy egyszerre két lánynál próbálkozik?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy most 2 lánnyal vagyok úgy hogy közelebb állunk egymáshoz és mind a kettőnek bejövök, nem szemétség az egyikkel szemben hogy addig húzom ameddig el nem döntöm hogy melyikkel fogok összejönni?

2012. jún. 15. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszerű kérdést tegyél fel magadnak:

Ha egy lány csinálná veled ezt, nem k_urváznád le?


21/L

2012. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

17:06-nak van igaza.

Ha kettővel randizgatsz egyszerre egyik sem tetszik igazán, illetve nem tiszteled eléggé. Főleg így, hogy még közvéleménykutatást is végzel....Nem lesz ez így jó...

2012. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Csinálták már ezt velem, és vissza is jött hozzám. Csak én nem olyan vagyok hogy ezt simán megtegyem, ezért tettem fel a kérdést hogy mi a véleményük az embereknek erről.
2012. jún. 15. 17:28
 14/16 okoska31 ***** válasza:

két pad - középen a föld.

ott fogsz landolni, ha sokáig húzod.

2012. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondhatni hogy egy kicsit szemétség a két lánnyal szemben, viszont belegondolva rosszabb lenne ha gyorsan választanál egyet hogy ne legyél ebben az állapotban, aztán végül kiderülne hogy a másik lány jobb lett volna és elhagyod azt akivel összejöttél és futnál a másik után. Tehát szerintem jobb így lassan meggondoltan mint később rájönni hogy helytelenül döntöttél. Viszont ahogy írták már tényleg ne húzd halazgasd annyira mert akkor előbb utóbb mind kettő megunja.
2012. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én mindenképp megerősítem a 6-os és 11-es kommentjét.
2012. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!