Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlt párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok 6-éve vagyunk együtt a párommal.

Nem nagyon mentünk sehova (miattam) nem is szeretem ha a barátaival megy, szerintem rossz hatással vannak rá (Ha elmegy az egyik barátnőével akkor szinte mindig isznak, és éjszaka jön haza becsípve ).Ebből voltak vitáink, és sokszor emiatt nem is ment, és azt-mondja hogy adjak neki teret, hogy többet mehessen a barátnőivel bulizni. Ha azt mondom hogy rendben de had-menjek én is, akkor a válasz az hogy úgy nem tudnak táncolni. Én meg nem érzem jól magam egy buliba se ha ö nincs velem. Kb 1 hete összekaptunk hogy velem már meg se beszéli az ilyeneket, nem akar kompromisszumot kötni semmibe próbáltam kedves és megértő lenni hisz nem várok el olyat amit én ne tennék meg, nem maradok el estére, hogy ne aggódjon hogy hol vagyok. Mondtam neki hogy közös programokat szervezzen, de választ nem kaptam, nem volt ilyen csak az utóbbi 1 hónapba ilyen amióta egy sörözőben dolgozik. szeretném ha segítenetek, mert kezdem magamba keresni a gondokat. És nem értem hogy ha valaki szereti a párját akkor hogyan érezheti jól magát ha a kedvese nincs vele.



2012. jún. 15. 16:55
 1/9 zokniszörny ***** válasza:

Szerintem egy dolgot nagyon fontos tisztázni. Attól még, hogy egy pár vagytok, nem kell állandóan egymás szájában lenni. Természetes, hogy néha arra vágyik, hogy nélküled is elmenjen kikapcsolódni.


Ne is haragudj, de te gyakorlatilag magadhoz láncolod, és nulla teret hagysz neki.


"próbáltam kedves és megértő lenni hisz nem várok el olyat amit én ne tennék meg, nem maradok el estére, hogy ne aggódjon hogy hol vagyok."


Na, pont megértő nem próbáltál lenni. Mert ha megértő lennél, akkor MEGÉRTENÉD, hogy neki szüksége van bulikra, arra, hogy kimozduljon egy kicsit, igen, akár nélküled is. Nem mindenki ájul el a gondolattól, hogy ül a 4 fal között, és bámulja a TV-t.


És miért ne érezhetné jól magát nélküled? Nemhogy örülnél neki.

2012. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kell a tér mindenkinek. attól még szerethet.
2012. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom hogy elmegy, hanem hogy ezt már velem megse beszéli, plusz holnap lesz a 6-dik évfordulonk és mondtam neki hogy menjünk el ketten valahova de azt mondja hogy a barátnőivel tervezte hogy elmennek 16-án.


Sohase mondtam neki hogy ne menjen el csak hogy ne nagyon csiplyen be és ne hajnalba jöjjön haza.

2012. jún. 15. 17:17
 4/9 A kérdező kommentje:
És én most nem a discoról beszélek hanem hogy átmegy a barátnőéhez nem bírjak ki hogy ne igyanak.
2012. jún. 15. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem beszéli meg már ezeket a dolgokat veled, mert ekkora cirkuszt csinálsz belőle. Hosszú távon senkinek nincs energiája meg idegzete állandóan ezt hallgatni.

Ha ennyire zavar, akkor keress egy olyan lányt, aki nem akar nélküled eljárni, vagy nem túl gyakran. Ha meg vele szeretnél maradni, akkor fogadd el őt, olyannak, amilyen.

2012. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezek szerint velem van a baj, de maga az érzéssel nem tudok mit kezdeni, és hamár más is azt mondja hogy velem van a gond akkor biztos így is van.

Egyszer belátom hogy engedni kell, de vannak pillanatok amikor nem tudom hogy ez most normális vagy sem. mit javasolnátok

2012. jún. 15. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt szerintem is az a baj, hogy nem hagysz teret neki. Nálunk ez úgy működik, hogy akkor megyek a csajokkal, amikor akarok és akkor jövök, amikor akarok, csak tudjon róla (együtt élünk). Ő szintén. Sosem csináltunk ebből problémát, akkor sem ha becsípve jöttem haza, vagy ő. Inkább nevetett rajtam, hogy össze-vissza beszélek :) Sőt, mivel kicsit lusta a drágám, nem egyszer és nem kétszer előfordult az is, hogy én noszogattam, hogy menjen már el a srácokkal, mert kell a külön töltött idő és igen is legyen velük, igyon vagy bármi, érezze jól magát....

Szerencsétlen csaj, miért baj ha néha becsíp? Főleg ha nem is buliban vannak hanem csak egy barátnőjénél. Nem lepődök meg, hogy most már nem mond el semmit és keresztbe szervez a programjaitokra.

2012. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez nem is lenne akkora baj ha ritkán történne meg, mert szeretem ha be van csípve olyankor szabadabb. de hogy ha átmegy a barátnőihez akkor mindig ittasan jön haza.

Csak hogy tisztán lehessen kivenni sörözőben dolgozik és ott is szokott inni, ami egy héten 3-4 alkalom plusz ha elmegy a barátnőihez ott is de ott többet.


Így is keveset látom mert ö hajnalba jön haza én meg reggel megyek, és úgy-érzem hogy nem fordít rám elég időt.


És szerintem nálam ez váltja ki a féltékenységet, nyilván maga az hogy felismertem hogy van ez a problémám az is haladás. Én benne vagyok abba hogy engedjek de ezt valamivel pótolni kell(több közös program).

2012. jún. 16. 11:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilván minél több körülményt ismerünk, annál bonyolultabb válaszolni. Így egy fokkal másabb. Esetleg mondd el ugyanezt neki is.

Utolsó voltam, üdv.

2012. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!