Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha megtudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a párotok hosszú ideje olvassa az e-mail-eteket?

Figyelt kérdés
Persze nem adtam sem engedélyt, sem jelszót, valahogyan megtudta.
2012. jún. 15. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mögé lopóznék miközben olvassa és jól megijeszteném.
2012. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ. Ha csaj vagy és a pasid olvass, akkor az tök természetes. Ilyenen ne problémázz.


Ha pasi vagy és a csajod olvassa, akkor dobd ki minél előbb.

2012. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hát jól megdugnám! és mondanám h ejjnye ejjnye!
2012. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jól kérdőre vonnám és lecseszném a sárga földig, hogy mit képzel magáról és, hogy miért nem bízik ennyire bennem.
2012. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#2-es: Az miért természetes, ha egy pasi olvashatja a barátnőjének üzeneteit? Ugyanúgy sérti a személyi jogait. Én sem örülnék, ha a pasimat látnám, amint megnyitja az e-mail fiókomat. Ezzel nagyon bele lehet rondítani a kapcsolatba. Mindegy, h. lány vagy srác csinálja.
2012. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mivel e-mailen csak szakmai dolgokat intézek (meg törlöm a spameket) nem érdekelne különösebben - néha még a véleményét is kikérem egy-egy levélről.

De azért rákérdeznék, hogy talált-e valami érdekeset.

2012. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nyilván a magánlevelezéseim közt olvasgat, visszamenőleg évekig, suli, hivatalos dolgok, baráti megbeszélések, előző kapcsolatom levelei, egyéb dolgok, mindent meg tartottam, nem töröltem. Engem azért ez zavar, hogy finom legyek.
2012. jún. 15. 21:47
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem a pasim tudja mindenhez a jelszavamat. Én is tudom a jelszavait.


19/L

2012. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem személy szerint szükségem van a saját úgymond belső intim szférámra. Nem szeretem, habárki ebbe belép v. benne van, még akkor sem, ha szeretem és közel áll hozzám. Nagyon kivételes esetben engedném csak meg (pl., ha nem vagyok gépközelben, de valamit muszáj megnyitnom az e-mail-t, akkor megkérem, hogy lépjen be helyettem stb.)
2012. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát a Te helyzetedben biztos én is kiakadnék... kérdőre vonnám, h ezt mégis hogy gondolta?!

De a párom és én tudjuk egymás jelszavait mindenhez, úgyhogy most már nem zavarna, 1részt nincs mit olvasgatni, 2 nem is szoktuk, mert minek....

2012. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!