Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Ti elitélitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ti elitélitek ezt, vagy egyetértetek?

Figyelt kérdés

Azt hogy a párod feladná a kapcsolatotokat azért,mert ő külföldre akar menni,és te még vagy nemtudsz,vagy nem akarsz,vagy majd később akarsz vagy valami ilyesmi...

Ti mit gondoltok?

A barátom ki akar menni külföldre.Minden vágya ez.Énsem hinném,hogy itt akarok családot alapítani stb.,de a barátom már most szeptemberbe menne ráadásul olyan munkát végezne kint, amit nem is igazán szeret(a gyerekvigyázó,mert 21éven alul Angliába,Írországba stb. legálisan nemlehet munkát vállalni csak ezt.igy hallottuk.)csak azért hogy kint legyen. én még most fejezem be a sulit és pénzem selenne, se annyi nyelvtudásom,semmi szakmám cask érettségi,nemtudmék most kimenni.de ugyérzem hogy ő szeret,de feladná a kapcsulatunkat csak ezért mert ő ki szeretne menni...én 18/L barátom 20/F köszönöm válaszaitokat.



2012. jún. 15. 15:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
azt sem mondtam hogy éveket akarok még tanulni itthon :))) hanem pl egy 1éves okj.
2012. jún. 15. 16:14
 12/19 anonim ***** válasza:
ja hát akkor meg felelőtlenek vagytok már bocs,azt hittem van ott helyetek ismerős vagy valaki..vakvilágba nem mennék ki,de a párom sem:)
2012. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
csináld levelezősön..vagy akkor arra az 1 évre hagyd a párod kimenni ha akar..
2012. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Látszik mennyire szeret.
2012. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a megvalósítható álmainkat senkiért nem szabad feladni. Ha nem egyformák az álmaik, akkor valószínűleg nem is egymáshoz valók az illető személyek. Én is külföldre akarok menni és ilyesmi biztos nem akadályozna meg. Mert aztán majd x év után itt szenvednék, hogy nem tettem meg és a páromat hibáztatnám és elromlana a kapcsolat. Vagy már nem is lenne párom, akkor pedig itt maradnék, se kapcsolat, se álmok. Szóval én megértem.

20L

2012. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Volt 1 barátnőm, aki perfekt tudott angolul. Én nem, de mondtam neki hogyha megtanulom akkor lépek ebből az országból. Erre annyira kiakadt, hogy itt akarom hagyni, mert ő nem akar kimenni semmi pénzért, hogy inkább kidobtam, minthogy hallgassam a picsogását.
2012. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Okj-t akarsz csinálni? És azzal ott mit csinálsz? Mert lehet én vagyok a hülye, de azt csak itt M.o-on fogadják el. Ha nem így van világosítsatok fel kérlek :D 24/L
2012. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

18:49


van olyan okj amit külföldön is elfogadnak. amúgy meg bizonyos okj mellé kérhető europass is és azt az eu összes országa elfogadja.

2012. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
igen igyvan!:) gondoltam a bébiszitterre,mert szerintem külföldön keresett,erre is az vonatkozik hogy lehet igényelni azt a valmit hogy külföldön is elfogadják :)
2012. jún. 19. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!