Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Ti elitélitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ti elitélitek ezt, vagy egyetértetek?

Figyelt kérdés

Azt hogy a párod feladná a kapcsolatotokat azért,mert ő külföldre akar menni,és te még vagy nemtudsz,vagy nem akarsz,vagy majd később akarsz vagy valami ilyesmi...

Ti mit gondoltok?

A barátom ki akar menni külföldre.Minden vágya ez.Énsem hinném,hogy itt akarok családot alapítani stb.,de a barátom már most szeptemberbe menne ráadásul olyan munkát végezne kint, amit nem is igazán szeret(a gyerekvigyázó,mert 21éven alul Angliába,Írországba stb. legálisan nemlehet munkát vállalni csak ezt.igy hallottuk.)csak azért hogy kint legyen. én még most fejezem be a sulit és pénzem selenne, se annyi nyelvtudásom,semmi szakmám cask érettségi,nemtudmék most kimenni.de ugyérzem hogy ő szeret,de feladná a kapcsulatunkat csak ezért mert ő ki szeretne menni...én 18/L barátom 20/F köszönöm válaszaitokat.



2012. jún. 15. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"igy hallottuk"


Ha bármikor is bármelyikőtök ki akar menni külföldre munkát vállalni, akkor az "így hallottuk" dolgokat felejtsétek el, és tervezgetés közben gyűjtsetek TÉNYEKET.-

2012. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
akkor nem szeret,a villag masik fellen is lehet egymast szeretni!!!
2012. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem én tervezgetek hanem ő.és most nem ez a lényeg,de köszönöm hogy felhívtad erre a figyelmemet.
2012. jún. 15. 15:52
 4/19 anonim válasza:

Nem értek egyet, de nem is ítélem el.

Szerintem ténylegesen szeret, csak fél attól, hogy túl nagy lenne a táv közöttetek, és ezért szakadna később a kapcsolat (mert valamelyikőtök besokall).


Nem ítélem el, mert valamilyen szinten egyetértek, hogy nagyon nagy lenne a táv köztetek és úgy nem menne, de valamilyen szinten meg, nem értek vele egyet. Ha nagyon szeret, várja meg amíg kitanulsz, és mehess vele.

2012. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én szakítanék.
2012. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
ugyanez én is 18/l vagyok barátom 20:) és 3,5 éve vagyunk együtt..2 éve lett volna lehetősége,hogy kimenjek Angliába,de nem hagyott itt,mert szeret:) és várt rám még 2 évet..szeptemberben megyünk ki..:) nem értem min gondolkozol..minnél előbb elkezded a jövődet alapítani annál jobb,de te tudod,én biztos nem maradok itthon,és ha te meg nem mész,ne csodálkozz ha a barátod itt hagy,gondolom ő se akar sz*ros 80 ezer forintért dolgozni..és amíg fiatalok vagyunk,addig kell menni,mert ha családunk lesz,már nem tudunk csak így menni..de te tudod..
2012. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
...írtam hogy most szerzem az érettségit.szakmát nemkapok.ezt ezután tudok szerezni.és egy szóval nem irtam ilyet hogy itt akarok maradni..nem értem hol a probléma.
2012. jún. 15. 16:05
 8/19 anonim ***** válasza:
én is csak érettségit kapok..:)+pénztárosi vizsga..de hát akkor maradj itthon,menj továbbtanulni..azzal hol fogsz elhelyezkedni??itthon a diplomások közmunkán dolgoznak..nekem aztán ne probléma,de akkor ne sírjon a szád,ha a barátod itt hagy:)
2012. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ja igen és tanulni bármikor tudsz..:)de az alkalmakat most fiatalon kell megragadni,vagy mikor akarod majd? 35 évesen 2 gyerekkel? akkor már nem hiszem..
2012. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

akkor mond meg 18évesen egy érettségivel alig angol tudással mit csináljak ott:)))))

attól hogy te kitudsz juzni nem kell leszólni a amásikat...mert nem találok munkát se.

2012. jún. 15. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!