Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 év korkülönbség? Ti elítéli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 év korkülönbség? Ti elítélitek?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha a lány 16 éves, a fiú pedig 27.

És a fiú normálisan kezeli a helyzetet, és nagyon szeretik egymást.

Szerintetek ez még oké, vagy már túl sok?



2012. máj. 6. 20:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
11 év nem lenne sok, mondjuk egy 26-37, 36-47... stb esetben. Mivel ott már mindkét fél felnőtt. A leírt esetben viszont ez a feltétel nem adott. Nem ítélném el, de nem igazán értem.
2012. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
nem az életkorral van a baj, hanem azzal, hogy a lány még fiatal
2012. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg te a lány vagy?
2012. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ebben a korban még sok. Mert míg ő már rég kész lenne megállapodni, te csak most nősz fel, és szerintem még nem vagy abban a korban, amikor már te is megállapodnál. Mire pedig odakerülsz, 20-22 éves korodra, ő már lehet úgy gondolná, hogy nem éri meg neki ennyit várni, hisz akkor ő már 33 éves körül lenne. Az más lenne ha most lennétek ennyi idősek, mert rövid időn belül akár össze is házasodhatnátok és elkezdeni a közös jövőt. De most még szerintem sok.
2012. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Szerintem a 10 év a határ, Ti 11, az még lehet jó...

Pl. 50 körüli fickók válnak, a fiatalítás miatt, na ez a veszély Téged nem fenyeget! ;)

2012. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

A lány korát tekintve mindenképp sok,mindegy milyen a kapcsolat jellege.Nem ítélem el csak nem értem.

26n

2012. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
100%
nem ítélem el,én is így vagyok, a szerelemben nem a korkülönbség számít. ez az én véleményem. ha szeretik egymást miért ne?!
2012. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a nagy korkülönbség is oké, ha mindkét fél betöltötte a 18-ik életévét. A barátod börtönbe is kerülhet emiatt. A barátod lehet, hogy efebofiliában szenved (serdülőkhöz való szexuális vonzódást), vagy nem tudom, de részemről nem normális dolog lassan 30 évesen egy olyan lánnyal párkapcsolatban élni, aki még 18 sincs. Még alkoholt meg cigarettát sem vehetsz magadnak ennyi idősen. Vannak olyan "férfiak", akik ártatlan, szende szűz szerű lányok mellett érzik magukat "férfinak", szerintem a barátod is ilyen.
2012. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
bocs, én úgy értettem a lány rakta fel a kérdést. de végül is mindegy, akkor is sok még most.
2012. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%
Én 15 voltam amikor megismertem 10 évvel idősebb szerelmemet :) azóta eltelt 10 év és mi vagyunk a világ legszerelmesebb, legboldogabb párja. Persze 15 évesen úgy néztem ki mint, ha 18 lettem volna, szóval picit ciki volt de már abszolút nem. :)
2012. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!