Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 év korkülönbség? Ti elítéli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 év korkülönbség? Ti elítélitek?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha a lány 16 éves, a fiú pedig 27.

És a fiú normálisan kezeli a helyzetet, és nagyon szeretik egymást.

Szerintetek ez még oké, vagy már túl sok?



2012. máj. 6. 20:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Azt írta, a fiú normálisan kezeli a helyzetet, tehát vár a szexre kettő évet, s míg a lány az egyetemi évek alatt kefél fűvel-fával, addig robotol a pecóért, hogy majd meg tudjanak állapodni! Így normális... Tehát a 10 év kb. belefér... ;)
2012. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány

Nemrég beszélgettünk erről az egészről, de ő nem mer összejönni velem a vélemények miatt. Pedig én már 10 éves korom óta szerelmes vagyok belé. gyerekesen hangzik, tudom, de tényleg nem tudok mit csinálni ellene, főleg most hogy tudom hogy ő is így érez. Semmi rossz szándéka nincs, kiskorom óta ismerem.

Mondjuk kinézetre nem látszik a korkülönbség, de mégis.. úgy bánt ez az egész.

2012. máj. 6. 21:02
 13/29 anonim ***** válasza:
Jajj maradj már, 6 évig szerelmes voltál belé, aztán ha összejönnétek 2 hét múlva már nem lennél az. Nagyon helyes, hogy nem mer veled összejönni.
2012. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
nem értem, attól mert fiatal vagyok, nem lehetek szerelmes? ez nem olyan tini-szerelem. tudom mert volt 1-2ben részem, ilyen fellángolások, de ez nem az. de mindegy mert úgysem tudom elmagyarázni
2012. máj. 6. 21:12
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont mégis azt mondom, próbáld meg vele, ha tényleg azt állítod, hogy ennyire szereted. Csak ne ess abba a hibába, hogy szerelemből az első héten ingyen belépőjegyet kap beléd.
2012. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
17%
te nem szerelmes vagy hanem egész egyszerűen hülye!!!!!
2012. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Biztos van aki elítéli, de kit érdekel, ez magánügy!

Senkit nem kényszerít senki, hogy legyen barátja/barátnője, vagy hogy hány évvel fiatalabb vagy idősebb nővel/férfival jöjjön össze.

2012. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem sok 11 év, nem számít...hidd el. Itt az a baj, hogy ő nem vállalna fel téged..talán nem szeret annyira, mint te őt. Engem felvállalt párom, pedig 15 voltam, kit érdekel más mit mond. Persze szüleim tajtékzottak először, de miután megismerték megszerették ők is. Az igaz szerelem minden akadályt legyőz :)
2012. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Azert sok mert te 16 ves vagy :)

Ne aggodj a fiu addig kedves lesz hozzad amig a labaidat szetteszed neki:) En is kedves lennek....

2012. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ti nem értitek...itt a fiú nem akarja a kapcsolatot, nem akarja, hogy a fejéhez ilyeneket vágjanak, mint ti páran.
2012. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!