Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet még csinálni?

Figyelt kérdés
A fiúm lelépett egy nem szép csajjal,aki fülig szerelmes belé.Azt mondta hogy elege lett abból hogy én nem mutatom ki az érzéseimet,nem ugrok a nyakába nem csókolom meg azonnal mikor találkozunk.És nem mondtam neki magamtól soha hogy szeretem. Hagyjam a fenébe? Lehet még ebből valami?
2012. jún. 10. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen mond meg neki hogy szereted teljesen magadtól és mutasd ki az érzelmeidet valami régi sérelem miatt esetleg eddig nem merted akkor most hogy visszaszerezd viszont meg kell tenned sajnos olykor muszály a másik felé kinyilni különben nem lesz belöle rendes kapcsolat és ha régota vagytok eggyütt akkor meg megéri
2012. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyere össze velem :D
2012. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne ilyen problémám._D
2012. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hosszú távon úgysem tudsz megváltozni. Te nem vagy érzelmes csaj, és ha nem figyelsz rá külön, hanem csak természetesen viselkedsz, nem fogsz tudni így viselkedni.

Neked is jobb lenne valaki, aki kevésbé nyálas, és neki is jobb egy romantikusabb lány.

2012. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát vannak érzéseim,csak nem mertem kimutatni.
2012. jún. 10. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Én épp a héten szakítottam a most már volt barátnőmmel és halál pontosan ezen okok miatt. De ettől ő nem rosszabb, és aki kimutatja az érzéseit az nem lesz jobb. Egyszerűen más az igényetek ilyen téren. És nem egyező igények esetén úgyis csak problémák lesznek a kapcsolatban. Mint a kutyák és macskák között: a macskáknál a szeretet jele a megmerevített farok, míg a kutyáknál ez a támadási szándék kifejezése. Hasonlóan a farkcsóválás is teljesen ellentétes dolgot jelent a két állatnál. Épp emiatt sosem érthetik meg egymást, hisz míg az egyik közeledni próbál, a másik azt támadási szándéknak veszi. Nálatok is hasonló lehetett a helyzet. Te kimutattad a magad módján az érzéseidet, azonban ő ezt nem érezte.
2012. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miféle emberek vannak itt? Ilyen kérdés után rám írnak üzeneteket hogy ismerkedni akarnak.olyan hihetetlen hogy nekem ez a srác még jelent valamit? De gáz amit csináltok.
2012. jún. 10. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!