Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez olyan gáz. Vissza tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan gáz. Vissza tudom csinálni valahogy?

Figyelt kérdés
Voltunk osztálykiránduláson..(14vagyok) és a srác aki tetszik..:)) ő 2csajjal smárolt.. de csak mert üvegeztünk... és amikor engem kipörgettek.. vele.. akkor meg egyszerűen nem mertem... és a srác most tök lúzernek nézhet.:( és kérdezte hogy bizt. nem? és mondtam hogy nem.. és másnap amikor suliból megyünk ki.. ilyet kérdez: ".. megtanítsalak?most itt.." mondom: "kösz nem.." .. és nem mertem elmondani senkinek se hogy még nem csókolóztam senkivel se...:S ez olyan gáz..meg azért sem mert egyik oszt.társamat ezzel piszkálták(hogy még "szájszűz")... és nem akartam hogy engem is..:SS segítség.. mit csináljak??

2012. máj. 25. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

na nesze neked, a magyar iskolák színvonala!!!

pffffffffff szánalmas!!!!!!!!!!!!!!!

2012. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőjj fel! Nem azért kell valakivel csókolózni, hogy mások ne b *sztassanak! Legyen annyi benned, hogy kiállsz azért, aki vagy! Most tanuld meg! Később EZT nem lehet visszahozni. Nem csináltad még? Naés! Majd fogod. Ettől ők sem nem többek, sem nem kevesebbek! Ha jövőre a szex lesz az üvegezés tárgya, akkor is sorba állsz majd? Nemár! Legyél eszednél!
2012. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem.. nem.. hanem hogy a srác figyeljen rám.. és lássa hogy nem azért nem akartam mert nem szeretem.. hanem mert 1nem akartam.. 2nem akartam mindenki előtt.. 3azt se tudom hogy kell.. és ha kettesbe lettünk volna lehet mertem volna... de így nem........2.válaszoló és nem.. mert odáig nem süllyedek le.. de szeretnék túl lenni ezen az "első csókon"...:))
2012. máj. 25. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:

de ő nem szeret téged!

hisz más lányokkal is smárol.

minek kell az neked?

te is hülye vagy...nagyon, nagyon hülye :D:D:D:D:D

2012. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem tudom... nagyon régóta szeretem.. és egyszer majdnem csókolóztunk... de benyitott az egyik tanár.. és gyorsan megölelt..:$$
2012. máj. 25. 16:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"de szeretnék túl lenni ezen az "első csókon"...:))"


Mondom én. Ma ezen, holnap azon. 2 éve még erre sem gondoltál volna, ma meg ciki. Ne menj a csorda után! Látod a másik két lányt nem jegyezte meg, mert azokkal csókolózott, de téged igen, mert Te nemet mondtál! Nem kell ezt visszacsinálni! Jól tetted! Ez mélyebb nyomot hagy egy férfiban! :)

2012. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kölykök vagytok nektek ilyen dolgok még bőven ráérnek...
2012. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

14 vagyok énis :) tavaly smároltam elöször :)

pont 1 honappal a 13dik szülinapom után. És hidd el :) nem nehéz :D hagyd hogy a fiu lesmároljon. Én a volt pasimat is azzal idegeltem hogy smároljon le rendesen hogy amikor smároltunk nem csináltam semmit. öt meg ette a méreg hogy miért nem smárolok és tartom a nyelvem a számban mintha valami fertözö beteg lenne :) és utána máris 1000X jobbat smároltunk mert ugymond "felizgattam" a nyelvét :). Mai napig szeretném ujra átélni azt az éjszakát amikor 8 orát smároltam 1vonalban :) Az elsönél nincs jobb és nem is lesz akárki akármit mondjon :)

2012. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy nekem tetszik az a srác és a buszon sírtam.. úgy hogy az egyik legjobb b.nőm ott ült mellettem és észre se vette...-.-" ez olyan rossz volt!! :'( jaa.. és úgy volt hogy együtt megyünk haza.. és ő meg leszállt a buszról azt elhúzott haza...:SS szerintetek meg kellene mondanom neki hogy nem azért nem tettem meg nem bírom, hanem mert...?!? :)) annyira jó volt olvasni a kommenteket.. igazatok van... ahelyett hogy titkolom legyek őszinte.. hisz barátaim vannak a pasi meg..chh.. hova rohanjak 14évesen?? ;DD 
2012. máj. 25. 20:19
 10/10 anonim ***** válasza:
miért nem mondtad azt, hogy nem akartál mások után csókolózni vele.... ne foglalkozz az ilyenekkel akik ez után ítélnek meg.
2012. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!