Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Ha valakit megismerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DonKartács kérdése:

Hölgyek! Ha valakit megismertek elé jól szoktatok olyat csinálni hogy egyszer csak nem keresitek nem írtok vissza üzeneteire a srácnak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
szoktak, de hogy miért, mint egy robot, 180 fokos fordulat, kutya se érti :D
2012. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a srác és minden tök jo akkor max akkor csinálok ilyet ha nem vagyok gépnél vagy nem érek rá huzamos ideig stb de amint tudok visszairok neki
2012. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Én ezt inkább a pasiknál tapasztalom. :D
2012. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Férfiakra jellemző.


Én a legtávolabbi ismerősömnek is írok, ha rámír. Azt viszont utálom, hogy valaki nyomul minden vacakkal, akkor nem írok vissza.


Ha olyan keres, aki bejön nekem, neki pláne visszaírok, még ha hülyeséggel is keres.

2012. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Én 9 órát dolgozok utána kondi edzés munka otthon de lefekvés előtt van 5 percem rá de akkor ő neki nem érek ennyit sem igaz Vagy csak teszt ??
2012. máj. 23. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem tetszel neki, vagy ő is elfoglalt. Ha tetszik valaki, akkor szakít rá időt az ember.
2012. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!