Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » CSAJOK! Elárulnátok, h miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Elárulnátok, h miért nem vagytok képesek válaszolni a fiúk üzeneteire?

Figyelt kérdés

Bocs az általánosításért,akinek nem inge ne vegye magára,


DE egyszerűen nem értem,nem fér a fejembe,miért jó ez,a csajoknak,h nem képesek egy rohadt üzenetre válaszolni,most attól függetlenül,h bejön e a pasi,vagy sem.


Mert ha nem jön be,akkor azért nem válaszoltok,mert nem meritek őszintén megmondani,h nem jön be!

Ha meg bejön,akkor meg azért nem válaszoltok,mert nem akartok túl könnyen kaphatónak látszani...-.-

Most én ilyenkor csak azt nem értem,h ezek után mit vártok??? Miért vagytok meglepődve? Ha mondjuk egy pasi,akinek korábban bejöttetek le se szar,mert azt hiszi,h te is leszarod....vagy valaki akit így akartatok lerázni,h nem válaszoltatok,továbbra is keres titeket,mert azt hiszi,csak kelletitek magatokat,és teper tovább...

Hát szóval kíváncsi lennék mi ennek az oka,h nem válaszoltok semmit? Mit akartok ezzel elérni?

Mert ilyen esetben mi férfiak,honnan a jó büdös kóchengeres p*csából fogjuk tudni,h tulajdonképpen mit is akartok tőlünk?


2012. febr. 5. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

azokat kérdezd akik nem válaszolnak...


egy csaj...

2012. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért nem élőben próbálkozol a lányoknál?
2012. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A nőket akkor se ismered ki ha 3 x születsz.
2012. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha valaki ír, és tetszik nekem, én válaszolok neki rögtön.

Ha valaki ír, és nem tetszik nekem, nem válaszolok.

Ennek igen egyszerű oka van. Régebben minden levélre válaszoltam, szépen, udvariasan, kedvesen, hogy nagyon aranyos vagy, de sajnálom, nem szeretnék ismerkedni, mert nem vagy az esetem, blabla.

MINDEN esetben azt kaptam utána, hogy "egy undorító r.ohadt büdös kv.a vagy és dögölj meg!" vagy valami hasonló kreatív.

Szóval ezért. A pasik nem viselik el a visszautasítást, de ez nem az én hibám. Egyébként az értelmesebbje szokta venni a lapot, és ha nem válaszolok neki, nem ír többet. És szerintem nem hal bele. Én se szoktam, ha írok valakinek neten, és nem ír vissza semmit. Tök egyértelmű, elolvasta, nem jöttem be neki. ENNYI.

Nem értem minek ezen annyit agyalni. Írsz másnak, és kész!

2012. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Coney válasza:

Hát személy szerint, válaszolok és megmondom, ha valaki nem jön be, mert belegondolok abba, hogy nekem se esne jól, ha nem válaszolnának.

De azt nem egyszer eljátszottam, hogy direkt nem válaszoltam egy csávónak, akivel persze évek óta ismerjük egymást. Ennek az oka az volt, hogy saját tapasztalatból úgy gondolom, hogy annál idegesítőbb nincs, ha még arra sem veszi valaki a fáradságot, hogy letereljen :D Meg az én lelkemnek is jobb, ha látom, hogy érdekli és idegesíti, hogy nem válaszolok, és nem hagyja annyiban, keres megint.. :)

2012. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Próbálkozok én,élőben is! De néha rá vagyok kényszerítve,h üzenetet írjak,és van,hogy hetekig nem kapok választ, aztán kséőbb vagy jön a bocsánatkérés,meg az elfoglalt voltam duma, vagy másik esetben meg a kopj le,hagyjál békén...tehát két esélyes a dolog,épp ezért nem értem az ilyen csajokat, ha nem válaszolnak semmit,utána miért vannak meglapődve ha úgy viselkedek ahogy
2012. febr. 5. 20:13
 7/16 anonim ***** válasza:

mert megtehetik! te írtál rá, ebből az következik, hogy neked fontos-abb a dolog.

ezért nincs női miniszterelnök, csak el-elvétve. mert a nők hajlamosak, hogy visszaéljenek a hatalmukkal!

2012. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
eddig úgy 50-50% az arány...persze a neten megismert csajokról szokott mindig kiderülni,h le se szarnak igazából, azokról akiket személyesen is ismerek,azokról mg pont az ellenkezője,hogy bejövök neki,és így akarja fenntartani az érdeklődésemet. De azért ez se biztos, voltak már igen komoly pofáraeséseim..
2012. febr. 5. 20:17
 9/16 DonKartács ***** válasza:

Az a legnagyobb gond az életben az ember nem tudja mit akar mert a szerelem egy folyamat ami nem egy könnyen alakul ki ( van kivétel )most rád néz esetleg te egy csajra nem leszel szerelmes csak eljátszik az agyad azzal a gondolattal jó lenne-e vele szexelni sétálni filmezni stb.. Még csak meg sem ismerik az illetőt már le van pattintva de ha egy Don Huan jön velük szembe egyből "szerelmesek" lesznek holott ez egy ábránd

Tapasztalat küzdj míg lehet !!!!

2012. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én válaszolok,csak írjon valaki..:D
2012. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!