Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza lehet csinálni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet csinálni ezt még? Szeretem úgy érzem.

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel pár napja, de nagyon megbántam. Vita támadt köztünk megint elég gyakorivá vált ez az utóbbi időben és most elborult az agyam és kidobtam. Utána sírt meg öngyilkos akart lenni. Facebookja tele volt szomorú szerelmes idézetekkel meg szerelmes zenékkel.. Ma msn-en fent volt meg én is, de nem rtunk egymásnak viszont égetett a dolog annyira megbántam. Vissza lehetne ezt csinálni még? Vagy már tuti kiábrándult teljesen? Lehet valami kiút? Szeretem és szeretném vissza csinálni. Tipp?
2011. jan. 21. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy beszélj vele. Nem facebookon, nem msenen; élőben.
2011. jan. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha vissza akarod kapni, neked kell kezdeményezni, te dobtad. Hívd fel, hogy találkozzatok, vagy menj el hozzá és mondd meg neki, hogy megbántad, és szereted.

Arról viszont beszélnetek kéne, hogy miért vitáztok ennyit.

Valamiért nagy a feszültség köztetek: vagy túl sokat találkoztok, vagy nem tudjátok megbeszélni egymással az apróbb problémákat, amik így hatalmasra duzzadnak.

2011. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még pár napja szakítottatok csak, akkor szerintem még sok remény van.. Abban viszont igazuk van az előttem levőknek, hogy neked kell kezdeményezned!

Bár azért arra számíts, hogy mérges lesz, vagy úgy tesz, mintha nem érdekelnéd már, hiszen alaposan megbánthattad.

Szurkolok, hogy rendeződjön!! :))

2012. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!