Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim haverja mindig bekavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim haverja mindig bekavar nekünk, és beleviszi minden rosszba őt, és mi mindig összeveszünk, pedig nagyon szeretem. Mit kéne csinálni hogy ez ne igy legyen?

Figyelt kérdés
Már barátom nem is foglalkozik vele annyira de ő mégis zaklatja,nem tudom mit csináljak.lehet gyerekes vagyok de nagyon féltem és k* rossz érzés...
2010. febr. 23. 17:23
 1/1 Szesze ***** válasza:
beszeld meg vele oszinten, hogy te felted, es h neked o nagyon fontos es h nem akrs zmindeig gey haverja miatt veszekedni...
2010. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!