Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 4 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 4 éve vagyunk együtt én nagyon szeretem valahol még ő is. Most egy pár hónapja úgy érzem egyre távolodunk egymástól. Javítható ez még? Mit kellene másként csinálni?

Figyelt kérdés

Családi gondok is adódtak ami miatt most a közel jövőben költözünk ahol csak ketten fogunk élni. Nem tudom mennyit javíthat a dolgon. Egyre kevesebbet vagyunk együtt én estig dolgozom. Nem egyeznek az álmaink mindketten mást szeretnénk. A sex is egyre kevesebb... Én szerettem volna gyereket nekem azt mondta Ő is de minden ismerősömtől azt hallom hogy Ő még nem akar gyereket. Tanácstalan vagyok. Hogyan lehet össze csiszolni az álmainkat régen minden olyan jó volt.

Én miatta eltávolodtam az anyukámtól akit mindennél jobban szerettem most meg egy légtérben se tudunk megmaradni... Úgy érzem csak én tartok ki mellette de Ő??? Az albérlet javíthat a helyzetünkön hogy csak egymásra leszünk utalva és össze kovácsolódhatunk még? Nem lesz ott az anyám hogy fúrjon minket??????


2009. máj. 2. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártana nektek egy nagy beszélgetés, próbáljátok tisztázni a problémákat: a gyerek-dolgot, Édesanyádat, én arra is rákérdeznék, hogy a másik szeretné-e még folytatni ezt a kapcsolatot. Ha igen, akkor pedig tegyetek érte, próbálj találni hetente legalább egy szabad estét, szervezzetek közös programokat, szeretkezzetek, főzz neki egy finom vacsorát, legyetek újra kedvesek és előzékenyek a másikhoz.

22/L

2009. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

4 éve élünk együtt egyik napról a másikra össze költöztünk. Az anyukámmal laktunk eddig ( most is )

De nagyon megromlott a kapcsolat amit nem tudom hogy lehetne javítani de bízom benne a távolság segít majd mielőtt teljesen megöljük egymást.

Szoktam főzni neki és igyekszem napközben dolgozni nem este 10 ig de a beosztásom nem csak rajtam múlik.

Tegnap beszélgettünk hogy nem szabad hagyni hogy elvesszen ez a 4 év ha igazán fontosak vagyunk egymásnak. Láttam rajta hogy őt is bántja a dolog. Reggel mielőtt elment dolgozni össze bújtunk. Én úgy érzem nekem Ő a másik felem csak valahogy Ő most eltévedt. Szeretném ha vissza találna hozzám. Májusban leszünk 4 éve együtt valami meglepin agyalok de még nincs túl nagy ötletem.

Ő nem egy nagy sexuális étvággyal rendelkezik nekem napi 3 is kevés lenne. Már lassan annak is örülök ha heti egyszer oda jutunk... Nagyon bízom benne mert én vele képzeltem el az életem. Nem vagyok naív tisztában vagyok a hibáival az enyémekkel is.... Tudom hogy ez az utolsó esélyünk ha nem megy nem kell erőltetni. A tudat hogy mást ölelne mást csókolna kikészít.

2009. máj. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!