Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám vissza csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám vissza csinálni?

Figyelt kérdés
Adott egy kapcsolat, minden szép és jó majd jön a távolodás, mert állítólag megfolytotam a szeretetemmel? Tudni kell, hogy ugyan annyit kerestük egymást telefonon körülbelül és nem minden nap találkoztunk, telefonon viszont többször beszéltünk egy nap. És nem mondogattam neki, hogy Így szeretlek úgy szeretlek esetleg hetente egy szer. Szakítottunk már régen én tepertem utána mert nem adott egyértelmű választ. Azóta kerüljük egy mást ha megy az egyik oldalon én a másikon megyek. híába szeretem még mindig, nem is szólok hozzá. Egy darabig biztos kerülnünk kell egymást mert a kémi meg van közöttünk :) De ő kicsit meggyűlölt azért mert nem tudta elmondani, hogy nem akar semmit én meg tepertem utána, bár ezt nem értem, hogy ő hitegetett és még ő haragszik de mindegy. Kösz hogy végig olvastátok és a válaszokat is előre.
2012. febr. 26. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne próbáld visszacsinálni. Szerintem fogadd el, hogy így döntött. Nem tudom ugyan a korod, korotok, de ha elég értelmesek vagytok akár dobhatsz egy e-mailt, amiben leírod, hogy nem érted a haragját és nem szeretnéd, ha ez így maradna, de azt megérted és elfogadod, hogy nem akarja, de azt szeretnéd, ha egy normális emberi viszony megmaradna kettőtök között. De ha ez a korotok miatt még bizonytalan, akkor inkább ne írj!
2012. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!