Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejön egy csaj ha beszélgetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy csaj ha beszélgetek vele hogy tudnám könnyen a tudtára adni hogy van pénzem?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy, hogy megtudja, de ne úgy hogy közvetlenül én elmondom... Hogy lehet beszéd közben ilyenre utalásokat tenni stb...


a "nem a pénz számít" szövegeket légyszives hagyjuk lehetőleg csak olyan írjon akinek van valami normális 5lete vagy esetleg hasonló cipőben jár.



2012. jún. 5. 17:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekli, akkor szerintem arra rá fogsz jönni, ha rákérdez konkrétan ha nem, mert ez általában messziről látszik a viselkedéséből meg abból amit mond. Amúgy meg én sem arra gondoltam, hogy úgy kérdezi meg, hogy te, hány millió van jelenleg a bankszámládon? Csak valahogy utal rá, célozgat, vagy valami, érted... Viszont ha pont olyan csajt fogsz ki akit tényleg nem érdekel a pénz és utálja, ha egy pasi azzal akar villogni és levenni a lábáról, hogy hű de gazdag, akkor nem feltétlen lesz jó ha a tudtára adod :D 24/L
2012. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

XDXDXDXDDDDDDDDDDDDDDXDXDXDXDXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXXDXXXXXXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Na várjál, várjál!

XDXDXDXXXXDDDDDDDDDD

Euh.. Na most már.. Nem, mégsem

::D:D:D::D::XXDXDXDXDXDDDDDDDDDDDDDDDXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDXDXDXDXDXXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDDXDDDDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

Na de most komolyan. Szóval hogyha ő is...

XDXDXDXDXDXDXDXDXDXXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDDXDXDXDXDXDX

Azt hiszem ennyi. Tehát:

Ezt fölösleges megemlíteni, hacsaknem egy koldusról van szó. Az, hogy van pénzed, az a kapcsolatotok szempontjából nem fog előre vinni. Az, hogy tudja rólad, hogy van mit a tejbe aprítani, az nem fog semmivel sem vonzóbbá tenni igazából. Nem értem miért fontos ez neked, hogy tudja. Egyébként meg:

kérd meg, hogy menjen el veled valahová, és ugorj be vele egy boltba, segítsen parfümöt, vagy ruhát vásárolni, ha már veled van. Megveszed magadnak a legjobb cuccot, és el van intézve. Nem érdemes elkezdeni felvásárolni a csajt, mert hülyén fogja érezni magát. Ha van a bolt környékén (lehet akár tesco, vagy bármi) egy kajálda, gyorsbüfé, bármi, akkor hívd meg valami finomra, hogy azért érezze, hogy kap valamit, ha kiérdemli, egy pizza meg bőven belefér, az nem megvásárlás.


De ez azért.... ÁÁÁHHHHÁHÁHHÁHHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁHHHÁHHHÁHHÁÁÁÁÁ

XXDXDXDXDXDXDXDXDXDDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXXD

háháháhháhhháhh

funny

2012. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

valamokkának:

vagy aston martin dbs-t,

de a pagani zonda sem rosz!

2012. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
"Tudom nektek nincsen, kölcsön talán adok, minden este party, luxus nőkkel b*szok, nekem jut a p*nci, neked meg a f*szom" ;)
2012. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

lumenprolik szánalmas beszólásaiból kösz nem kérek...


gondolok itt a 12. és a 14. válaszolóra ;)

2012. jún. 21. 17:11
 16/23 anonim ***** válasza:

Lumenproli? Az már ne is haragudj mit jelent??:D

Lumen = 1 lumen az a fényáram, amelyet az 1 kandela fényerősségű, minden irányban egyenletesen sugárzó, pontszerű fényforrás 1 szteradián térszögbe sugároz. Nem nagyon lehet összehozni a proli-val:D

De ezek után akkor megértem, hogy miért a pénzeddel akarsz csajozni. Gondolom más szellemi vagy fizikai értéket nem tudsz nyújtani a lányoknak, viszont legalább pénzed van:D

2012. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
lumpenprolit akartam írni de tökmind1
2012. jún. 22. 22:27
 18/23 anonim ***** válasza:

A 12-es válaszoló vagyok!

Csak is és kizárólag hasznos tanácsokat adtam.

Az meg, hogy röhejes dolgokat kérdezel, már ne is haragudj, de nem az én hibám! Ne kérdezz f@szságokat, és akkor nem kapod a fikát az arcodba!

2012. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
áruld már el, hogy ezen a kérdésen mégis mi a f@sz röhejes
2012. jún. 23. 22:02
 20/23 anonim ***** válasza:

Az a röhelyes, hogy vélhetően apucianyuci pénzével akarod lenyűgözni szíved választottját. Ha már magadtól elértél volna valamit az életben, nem lenne szükséged innen tanácsra ebben a kérdésben. Hiszen akkor lenne tapasztalatod, hogy burkoltan tudj célozgatni ilyen dolgokra.

Nos abból, hogy mégis idejöttél, és az írásod képéből arra következtethetünk, hogy kb 16-20 éves lehetsz, és a szüleid adott esetben kemény munkával megszerzett pénzével próbálod elvakítani a lányt, pedig szerencsétlent lehet pont nem érdekli a te anyagi háttered. Ekkor viszont csúnyán felsülhetsz. Bár ahogy elnézlek, ha ennyire buta kérdést sikerült feltenned, egy értelmes lány anélkül alázna a porba egy beszélgetés alatt, hogy te ezt észrevennéd.

2012. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!