Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha tetszik egy csaj nekem és talákozok (beszélgetek) vele egyszer-kétszer. én máris beleszeretek? 17/F

Figyelt kérdés

Nagyon rosz hiszen lehet h a csaj nem is akar tőlem semmit...és akk meg szerelmi bánat mindig.:(

egy kicsit hátráltat mostanában hiszen megpróbálom visszatartani az érzéseim((már amennyire lehet) azért h ne csalódjak...


2010. okt. 28. 16:22
 1/7 Kamuuu ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni de csak fellángolás néha és már megszoktam szal nem foglalkozok benne ezt neked kell szabályozni...
2010. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem midnenkivel így van aki kicsit érzékenyebb az iylesmire... Én is minden sz*rba beleszeretek aki két -három kedves szót szól hozzám... az a baj hogy elmúlik, de igen lassan =/
2010. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem, hanem csak rajongás. Nem az illetőt szeretet, hanem amilyennek elképzeled, és elhiteted magaddal, hogy ő olyan. Kinövöd. De ha odafigyelsz a dologra, és kétszer átgondolod a dolgot, akkor rögtön objektívebben látod a dolgokat.
2010. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj ezzel az egész "fellángolásaimmal" hogy néha ez miatt veszítem el vagy rosszabbá vállik egy elötte jól működő barátságom a csajjal.

mert ha beleszeretek és esetleg nem lehet semmi valami okból akkor az van h megpróbálom kerülni meg nem igazán beszélni vele egy ideig....és ebböl szoktak jönni a veszekedések h mi a bajom? miért nem beszélek velük? ..és nem tudom elmondani neki(k) h azért nem mert beléjük szerettem és így egy kicsit elfelejtem őket(huu ez egy kicsit bonyolult lett...de remélem értitek mire gondolok):$

2010. okt. 28. 20:52
 5/7 A kérdező kommentje:
am. köszönöm az eddigi válaszokat :) :$
2010. okt. 28. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy. :) De szerintem is 17:09-nek van igaza...

Amúgy a név (Edward D. Cullen) az honnan jött? :DD

2010. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm :$

a nevet az ismerőseim "ragasztották" rám. Hogy miért?... mert én afféle "régimódi" vagyok egy-két dologban.. pl: ragaszkodom a régi udvarlásokhoz...szeretem elhívni a hölgyeket vacsorázni,moziba,sétálgatni....küldök nekik virágot...sajnos ezek az értékes dolgok a mai világban már háttérbe szorultak../:


Edward Cullen adott...a D. benne az én keresztnevem kezdőbetűje...

:)

2010. nov. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!