Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejön egy csaj ha beszélgetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy csaj ha beszélgetek vele hogy tudnám könnyen a tudtára adni hogy van pénzem?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy, hogy megtudja, de ne úgy hogy közvetlenül én elmondom... Hogy lehet beszéd közben ilyenre utalásokat tenni stb...


a "nem a pénz számít" szövegeket légyszives hagyjuk lehetőleg csak olyan írjon akinek van valami normális 5lete vagy esetleg hasonló cipőben jár.



2012. jún. 5. 17:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mondj olyanokat, hogy "idén xy országban nyaralok" meg "most veszek egy új kocsit, csak még nem döntöttem, hogy merci vagy bmw legyen..."
2012. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
az hogy x y országban vagy nem tudom, hogy bmwt vagy mercit vegyek az még nem jelenti azt sztem...
2012. jún. 5. 17:37
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Ja nem jelenti tényleg, hiszen minden p@raszt bmw-vel meg mercivel jár... Akkor mond azt hogy mész az űrbe nemsokára, abból biztos tudni fogja hogy van pénzedmert nem olcsó az űrturizmus...
2012. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
De igen, azt jelenti. Egy BMW-t nem mindenki engedhet meg magának, ahhoz igen is rengeteg pénz kell. Sajnos nem mindenkinek telik ilyen autókra és külföldi nyaralásokra sem. Sőt, már a márkás cuccokat is kevesebben engedhetik meg maguknak.
2012. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor azt mondd neki, ami szerinted azt jelenti.


Egyébként meg vidd drága étterembe, menő autóval menj érte, vegyél neki virágot az első randira, és teszemazt panaszkodj, hogy elromlott a mosógép vagy akármi, és egy vagyon volt megcsináltatni, még szerencse, hogy ilyen jól keresel, és megtehetetd, hogy akármilyen vészhelyzet jüön, ki tudsz fizetni egy ekkora összeget. Meséld el, hogy a szüleidnek segítettél a végtörlesztésben... panasz... blablabla, nem tudom, mi lenne, ha nem keresnék ilyen jól.


Lány vagyok, de jó néhány sráccal találkoztam már, aki ezzel akart bevágódni, mondjuk rólam leperegnek ezek a megjegyzések, mert tényleg nem számít a pénz. És ha srác lennék, nem is járnék olyannal, akinek igen...


24/N

2012. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha már autós dumával akarsz vakítani, akkor mondd, hogy Pagani Zonda-t, vagy Koenigsegg-et akarsz venni:)
2012. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
"Hát igen, lehet, hogy idén külföldre megyek nyaralni. Mondjuk Spanyolországba vagy Thaiföldre... Csak félek több hétre vagy hónapra itthagyni felügyelet nélkül a Ferrarit meg a rózsadombi villát... affene, fel kell vennem egy biztonsági személyzetet."
2012. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én igazából nem szeretnék nagyképű lenni csak valahogy tudatni vele hogy mi a helyzet
2012. jún. 5. 18:34
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a hülye, de arra nem gondoltál még, hogy ha érdekelné, akkor valahogy rákérdezne?? :D 24/L
2012. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
max arra gondoltam, hogy ha érdekli ha nem nem fog ilyenre rákérdezni...
2012. jún. 5. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!