Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha pár másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha pár másik csaj egyszerűen 'elszerette' a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Öt éve vagyunk már együtt, régebben rengeteg időt töltöttünk egymással, csak ő és én, de ez már annyira távolinak tűnik.

Sosincs otthon, sétálgatnak, teázgatnak, csacsognak a barátnőivel, aztán valamikor este hazajön, de akkor már fáradt, leülünk kicsit tévézgetni, de ennyi.

A múltkor este kilencig vártam, hogy hazaérjen, aztán ahogy megjött, ment is aludni, azt hittem, megőrülök.

Nem azt mondom, hogy ne menjen sehova, meg persze örülök neki, hogy boldog, de naponta egy-két órácskát örülnék, ha rám is szánna. Igaz, én sem vagyok mindig szabad, de amikor csak tehetem, vele vagyok, illetve mostanában csak várok rá.

Nekem nagyon nincs másom, akivel egyáltalán beszélgetni tudnék, sosem jártam sehová, egy-két pizzázásra és sörözésre elugrottam, de ennyi, kezdem nagyon magányosnak érezni magam.

Mégsem merem ezt neki felhozni,mert nagyon félek, hogy megbántom vele, de nem is nagyon akarom zavarni, ha jól érzi magát. Valahogy annyira hülyén jönne ki, ha én állnék oda, hogy szeretném, ha többet lennénk együtt, vagy nem tudom...


2012. jún. 4. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért jönne ki hülyén, hogy a barátnőddel megbeszélnéd azt, hogy több időt szeretnél vele tölteni? Nincs meg hozzá a kellő tököd, vagy mi a helyzet?

Amúgy neked is kellenek haverok, sürgősen kapj a lehetőségeken, ha adódnak.

2012. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyszer már megpróbáltam, de csak annyi volt a válasz, hogy majd figyel rám... Most ha másodszorra megkérem, nem tűnök kicsit balf*sznak? Az már más, hogy úgyis annak érzem magam...


Meg ahány gyökér körülvesz nap mint nap, kétlem, hogy találnék valaki jóhavert.

2012. jún. 4. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, kell neked is valaki, akivel lóghatsz, és azt talán észreveszi majd a barátnőd is, ha kicsit kevesebbet lát, és nem vagy mindig ott neki.

Ne punnyadj be, ne légy unalmas, nem csak ő van a világban, ezt a lányok nagyon nem bírják.

2012. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szakítottunk, látni sem akar. Tökjó.
2012. jún. 12. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Remélem legalább valami tapasztalat származott belőle, ha jó nem is.

2012. jún. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

de hogyhogy dobott egyik pillanatról a másikra?

nem muszáj felelned, csak ha már vagy olyan állapotban.

a kérdésem onnan ered, hogy elmondásodból ítélve őszintén szeretted, s próbáltad tiszteletben tartani az igényeit, illetve nem az a hőzöngős pasinak tűnsz.

2012. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ó,el is felejtettem ezt a kérdést.

Anno akkor egy "b*zd meg"-gel otthagyott, de kb egy hónap után, mikor hajlandó volt szóba állni velem, tisztáztunk mindent, azóta nagyjából minden a régi,nekem lett új munkahelyem, többet is dolgozok, addig ő barátnőzik, de minden este együtt vacsorázunk, sokat beszélgetünk, szóval helyrejött minden, hála Istennek.

2012. szept. 2. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!