Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :S segítség!

Figyelt kérdés
mit tegyek? van egy fiú akivel járok és nagyon féltékeny és ha valami rossz dolog van a kezét a falba veri és azt érzem hogy nem igazán szeretem van egy másik fiú akivel párnapja megint beszélek már régóta ismerem és nagyon kedves és tetszem neki de azt mondta nem akar komoly kapcsolatot és én nem akarom ott hagyni a barátomat mert még szeretem csak kicsit sok ez a féltékenykedés ha egy másik fiúval beszélek már féltékeny nem tudom kit válasszak! :( köszönöm ha segítetek :D szerintetek mit tegyek? mi a jó döntés?
2012. jún. 5. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ad1: Beszeld + a baratoddal
2012. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jó döntés nagyon nincs. legfeljebb optimális.

én annyival tudnék hozzájárulni, hogy tapasztalataim alapján a féltékenység nem gyógyítható, és leszokni se lehet róla. nagyon jó esetben kordában tartható, de az elfojtás az sajnos néha kitör...

2012. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kit válassz? A másik fiú nem akar tőled semmit csak dugni.Ha ez opció neked,akkor őt.

A barátodat nem szereted,ha szerelmes lennél meg sem fordulna a fejedben,hogy lecseréld másra.

2012. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hanem bizonytalan vagyok benne hogy mennyire szeretem és azzal a fiúval akivel régebben együtt voltam újra felhozta bennem az emlékeket és ez a féltékenység idegesít amikor vele vagyok a barátommal akkor nem ebszélek senki más fiúval én csak nem tudom mit tegyek a másik fiúval nem akarok egyenlőre semmit mert még szeretem és nem menne csak ezzel a féltékenykedéssel elijeszt még soha sem csaltam meg és nem tudom h mi a helyes legyek vele vagy inkább ne vagy tartsak szünetet ?
2012. jún. 6. 16:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!