Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólna az ex csajom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna az ex csajom, ha meglátná facebook-on, a képeket ahol barátnőmmel vagyok, akit tényleg szeretek és boldog vagyok vele?

Figyelt kérdés

Az ex csajom egy vérbeli ribi volt aki lealázott aztán rendkívül durva és megalázó, megszégyenítő módon szakított velem. Az eddig csak kihasznált és csak ordítozni tudott velem minden sz@rért.


Mit tenne, ha elkapná az irigység? Érdemes elkezdjem ezzel provokálni?


2012. jún. 2. 17:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem se provokáld ez hülyeség..De természetesen olyan képet teszel fel amilyet akarsz :) Nem azt jelenti hogy az új pároddal nem tehetsz fel képet..mindenkinek nekem is és gondolom sok másnak is van exe , és új párja egy idő után de nem azért tesszük fel a képeket hogy provokáljuk a másikat.Legalábbis nekem nem lenne ez a célom...
2012. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
És olyan létezik ha a képeket meglátja elkezd rólam a jelenlegi barátnőmnek engem lejárató dolgokat írni vagy mondani?
2012. jún. 2. 18:30
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem akarsz arra válaszolni, hogy miért foglalkozol vele még mindig???
2012. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Figyi rakd ki a képeidet, DE ne azért hogy na most megmutatod neki, de igazából persze büszkélkedni lehet, csak nem kell túlzásba vinni, hogy pl mindenkinek megírod "NA na mi van neked nincs barátnőd?!AHAHA nekem meg van és boldogok vaguynk!!"<- pl^^
2012. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tudatába vagyok annak, hogy a ribik állatába szeretnek keresztbe tenni a lúzereknek, és ha meglátják hogy a lúzer exük boldog egyszerűen le akarják rombolni kapcsolatukat, mert fáj nekik hogy egy lúzer boldogabb náluk.
2012. jún. 2. 20:36
 16/22 anonim ***** válasza:
És miért akarod leromboltatni a kapcsolatodat, ha "boldog" vagy?
2012. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem akarom. De valamiért érzem, hogy az exem tönkre akar tenni. Nagyon utáljuk egymás, de ő annyira hogy ő szakításkor azt mondta ez még semmi amit később tapasztalni fogok. Régen mondta.
2012. jún. 2. 22:05
 18/22 A kérdező kommentje:
Mert ő még kijelentette, hogy segít a természetnek, hogy csak az életképesek sokasodjanak. Ő olyan, hogy a lúzerek boldogsága neki nagyon megalázó és irritáló. Naa? Ilyen ribiről hallottál már?
2012. jún. 2. 22:07
 19/22 anonim ***** válasza:
Édes pofám, rosszabbról is. Szard már le azt a nőt. Semmi közötök egymáshoz már. Amikor szakítottatok ott vége lett. Ennyi. El kell fogadni hogy a nő dobott, és foglalkozz már a szerencsétlen mostani barátnőddel. Ha az exeddel ennyit foglalkozol, nem is értem hogy jut időd a lányra...
2012. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Jó rendben. Talán idővel elmúlik ez a baljós érzésem.
2012. jún. 2. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!