Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólna az ex csajom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna az ex csajom, ha meglátná facebook-on, a képeket ahol barátnőmmel vagyok, akit tényleg szeretek és boldog vagyok vele?

Figyelt kérdés

Az ex csajom egy vérbeli ribi volt aki lealázott aztán rendkívül durva és megalázó, megszégyenítő módon szakított velem. Az eddig csak kihasznált és csak ordítozni tudott velem minden sz@rért.


Mit tenne, ha elkapná az irigység? Érdemes elkezdjem ezzel provokálni?


2012. jún. 2. 17:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
* érdemes ezzel provokálni?
2012. jún. 2. 17:57
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha elkezded ezzel provokálni te sem vagy külömb mint ö már bocs de igy van meg most azért szereztél egy csajt hogy neki mutogasd ez szerintem szánalmas ennyire szereted vagy haragszol az exedre nem tudom de igazából semmi értelme a képébe dörgölni ha olyan szemét modon szakitott veled én már le se szarnám a fejét mert azt sem érdemli meg
2012. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Biztos felhőtlenül boldog vagy, ha azzal foglalkozol, hogy mit gondol az ocsmányribanc exed...
2012. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ő erre mit lépne?
2012. jún. 2. 18:01
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha igazán boldog vagy a mostani barátnőddel, akkor eszedbe sem jut provokálni az előzőt.
2012. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Semmit szerintem képen röhögne de akadj már le az exedröl hát nem érted hogy szarik rád neked is azt kéne tenned és tényleg boldognak lenni a csajoddal ahogy az irod pedig most ugy jön le hogy szereztél egy csajt eszköznek..
2012. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem primitív dolog lenne provokálni. Tedd túl magad rajta, ha valóban szereted a jelenlegi párod és boldog vagy vele, miért érdekelne az ex véleménye?
2012. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Öröm lenne nézni, ha esetleg enné a kefét.
2012. jún. 2. 18:06
 9/22 anonim ***** válasza:

Én is pont azt akartam mondani amivel már megelőztek. FAntasztikusan boldog lehetsz, hogy még mindig az exeden jár az eszed.


Bár persze megértem hogy megalázott, meg szeme't volt, de ezzel úgyse hiszem hogy sokat érnél. Sőt ha átlátna az egészen tudná, hogy ahahahah szánalmas hülye milyen elkeseredetten próbál visszavágni.

2012. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kicsinyes dolog másokat provokálni. Amúgy meg nem szólna semmit. Ha ordas nagy ribanc, akkor már tuti volt hasonló helyzetben és már meglepetést sem okoznál neki.
2012. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!