Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis, állandóan nyavalygó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis, állandóan nyavalygó pasival mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Ha én beteg vagyok, akkor is csináljak neki kaját, szolgáljam ki. Most, hogy ő benyelt valami vírust, végig engem cseszeget, meg ugráltat. Nem mentem el neki a cukrászdába, mert egész nap gépeltem egy fontos beadandót, még enni sem ettem szinte egész nap. Erre elkezdett hisztizni, hogy mekkora szemét vagyok és szó szerint könnyezett. A végén csináltam neki egy pudingot, tettem bele babapiskótát ilyen rétegesen, de azt nem ette meg, mert neki süti kell. Szerintetek érdemes leállnom vele vitatkozni vagy hagyjam a francba a nyavalygását? Eléggé felhúzott és legszívesebben holnap itt hagynám, alig tudtam ma koncentrálni.
2012. jún. 1. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát te se vagy egy észlény, ha egy ilyennel vagy. Egyszerű a történet: hajítsd ki, úgy hogy a lába se érje a földet. Kinek kell már egy ilyen férfiatlan hülyegyerek?
2012. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Le kell cserélni!
2012. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én kidobtam. Azóta nyugodt és kiegyensúlyozott az életem egy normális, értelmes pasival, nekem elég volt a munkahelyi stressz, otthon nem akartam nyivákolást meg fölöslegesen generált problémákat.
2012. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát tudom, hogy nem vagyok egy észlény, de szeretem és nem akarom kidobni, együtt élünk, csak néha hülye.
2012. jún. 1. 19:57
 5/15 anonim ***** válasza:
b*szd ki a p*csába, ne szarakodj férfiatlan senkikkel
2012. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jótékonykodni akarsz, akkor olyanokkal tedd, akik meg is érdemlik! Önkénteskedni sok hasznos szervezetnél lehet, nem egy nyámnyila gyerek mellett kell!
2012. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg szereted, akkor bírd ki, és ne itt kérjél tanácsot. Látod, mindenki azt írja, hogy cseréld le, rúgd ki!
2012. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy ilyen pasival semmit nem lehet kezdeni. Azt írod, most szereted. Ha ilyen, mit szeretsz rajta? Csak az idegeidet teszed tönkre miatta. Gondolkozz és kezdj normális életet. Még előtted a világ! Ja és egy csomó normális pasi, csak ügyesen válaszd ki a megfelelőt.
2012. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocs ha kicsit neked estem, de nem értem az ilyet. Dobd ki, hidd el 100x jobbat találsz, aztán már csak azt fogod hajtogatni, hogy "hogy tudtam egy ilyennel lenni?"
2012. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus nő vagy kérdező. :D Nektek mindig jobb egy ilyen vagy egy bunkó, mint egy kedves, normális, unalmas srác. Te akartál izgalmat a nyavalygós kisfiús pasidban, akkor edd is meg a sz@rát!
2012. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!