Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim állandóan minden...

A szüleim állandóan minden ünnepre olyan ruhát vesznek nekem ami nem tetszik/nem az én stílusom. Hogy mondjam meg nekik hogy nem egy 6 éves kislányéval egyezik a stílusom?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

Mondd meg, hogy már te szeretnéd választani a ruháidat

2012. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy kérjél helyette könyvet stb vagy kérd meg őket hogy a pénzt adják oda és majd megmutatod a ruhát
2012. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szeretnél ezentúl te is ott lenni a ruha vásárlásánál, mondd el nekik, hogy neked milen ruha tetszik, esetleg anyukádnak mutas meg a neten is, hogy milyet szeretnél.
2012. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem nyugodtan eléjük állhatsz, és megmondhatos nekik. (KIvel legyél őszinte, ha nem velük?)

Legközelebb, ha mennek ruhát venni, menj el velük te is, és válasszátok ki együtt.

(nálunk is így van, nélkülem nem vesznek ruhát)

Amúgy az tényleg sokat számít, hogy hány éves vagy. Lehet, hogy ők még mindig kislánynak néznek, és nehéz megérteniük, hogy már nem így van...

2012. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Állj eléjük és mondd meg udvariasan. Esetleg vágj ki pár újságból ruhákat, mutasd meg, hogy ez tetszik. Ha normális, nem r.bancos vagy nagyon extrém, akkor csak beleegyeznek. Ha a szüleiddel amúgy jó a kapcsolatod és lehet viccelődni, akkor egyezz meg velük, hogy a következő ünnepen felveszed azt a ruhát amit ők választanak neked, cserébe egyszer te is választhasd ki azt a ruhát, amiben ők mennek veled. Anyukádnak készíts ki rózsaszín szoknyát sárga fodros blúzzal és kék gumicsizmával, a retikülje helyett meg teszkós szatyrot.


Én a gyerekeim ovis kora óta nem veszek nekik olyan ruhát amiben nem érzik jól magukat, hiába kis édibédik meg aranyosak benne (szerintem). A vásárláskor bemegyünk az üzletbe és valahogyan megegyezünk. Ha valami nagyon ocsmány vagy az ára nem fér bele a keretbe, akkor arra mondom, hogy azt nem lehet, de azon belül ők választhatnak. Így nálunk nincs is sosem hiszti meg nyavalygás, reggel azt készítek ki nekik amit akarok, mert minden ruhájukat szeretik.

2012. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13 vagyok, köszönöm a jó tanácsokat :) Mindenképp megbeszélem velük ;)
2012. máj. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!