Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? :D a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? :D a legeslegjobb barátnőm a pasiját választotta helyettem és már nem is beszélünk.

Figyelt kérdés
Szóval a (volt) legjobb barátnőmmel 6 éve elválaszthatatlanok vagyunk, de tényleg szó szerint..erre megismert egy nem normális agyú fiút aki olyan szinten kiakarja sajátítani hogy nem engedi sehova , még nappal se velem találkozni, ez olyan konfliktusokat generált, hogy már 2 hónapja nemis beszélünk egymással. Ennek a barátságnak vége, de még mindig nem jut el az agyamig hogy választhattta őt..:D
2012. jún. 1. 13:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nők között igen ritka az igaz barátság. Ez sem az.
2012. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu. Nekünk a legjobb bnőmmel 21 évnyi barátság után kellett ilyesmi miatt majdnem lemondanunk egymásról.

Megismerte a csávót, akiről már az elején sütött, hogy nem százas (lekezelő, undok, féltékeny, parancsolgató, rejtett agresszió, lelki-terror... amit írtál, hogy: "ha találkozni akart velem vagy más barátnőivel elkezdett hisztizni hogy akkor szakít, kb lelki terrorba tartja őt", na ez dettó náluk is állandóan téma volt). Én egy évig próbáltam felnyitni a bnőm szemét minden elképzelhető módon, de vakon szerelmes volt, és nem volt hajlandó meglátni a lényeget. A csávó 2-3 havonta összetörte a szívét és belerúgott, na, akkor jött hozzám sírni - jóformán, csak ekkor találkoztunk, máskor nem lehetett, mert a csávó nem engedte. És miután pár napig sírt és úgy tűnt, észnél van, akkor utána csak visszasunnyogott a csávóhoz.

Én úgy voltam vele, hogy nem akartam belenyugodni abba, hogy a legjobb bnőm, akit úgy szeretek, mintha a testvérem volna, tönkretegye az életét. Egyszerűen nem bírtam karba tett kezekkel nézni. Úgyhogy megpróbáltam mindent, mindenkivel beszélni, összefogni, intervention-t (tudjátok, ez a közbelépés, közbeavatkozás nevű happening, jó kis dolog amúgy, kár, hogy nála ez sem használt) szervezni, a nyilvánossághoz folyamodni, hátha vadidegen, elfogulatlan emberek véleménye észhez téríti... De semmi.

És miután 1 éven belül ötödjére játszott ezt el velem, hogy a csávó belerúg, ő jön hozzám sírni, én megpróbálom kivakarni a kakából, aztán MÉGIS visszamegy hozzá, na akkor azt mondtam, hogy felejtsen el engem, és csak akkor keressen, ha megszabadult a sráctól. Baromi nehéz volt ezt mondani neki, mert tényleg nagyon nagyon szeretem a csajt, de komolyan mondom, fájt nézni, amit magával művelt, és annyira dühített, hogy nem tudtam neki segíteni... És úgy voltam vele, hogy ha nem kell a segítségem, akkor többet nem ajánlom fel, mert nekem is volt akkortájt épp elég lelki bajom, nem hiányzott, hogy még egyszer feleslegesen törjem magam és vesztegessem el erre az energiáimat meg a könnyeimet tök feleslegesen.

Ennek a sztorinak végül happy end lett a vége, mert bár utána még egy fél évig együtt voltak, és azalatt a bnőm kereste volna a társaságom héba-hóba, de következetesen elutasítottam, aztán viszont bnőm talált üziket a srác FB profiljánál, amikben más nőkkel egyeztetett randi időpontokat d*gás céljából... Na, akkor elszánta magát, összepakolt és eljött :).

Azóta újra bnők vagyunk, 3 hónap múlva lagzi, ő lesz az egyik koszorúslányom.

Leírtam a mi sztorinkat, hátha segít a döntésben valamit.

2012. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy :) hát remélem a mienk is így végződik mert azért persze szeretném ha nem így érne véget az egész, csak annyi düh van bennem, hogy engem az a fiú ok nélkül bántott, ocsárolt, és a barátnőm nem megvédett hanem azt mondta hogy jaaj a fiúk már csak ilyenek..amikor meg én szidtam a pasit, hogy egy idegbeteg állat én voltam a leggonoszabb ember a világon.. Szóval, én tényleg feladtam a dolgot, én megprobáltam mindent de madár nem vagyok hogy csak én erőltessem a dolgot, majd ha keresni akar keres..:) csak pont ő volt az aki mindig mondta hogy pasi miatt soha ne vesszünk össze :D és amikor én egyszer lemondtam a talinkat hogy a barátommal lehessek, egy hétig nem szólt hozzám, de amikor ő már az utobbi időkben a telót se vette fel mert megharagszik a barátja, azt értsem meg..
2012. jún. 1. 14:54
 14/26 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Mert amúgy igen,szerintem normális,végül is a barátnőd nem hinném,hogy egy nővel (veled)akarja leélni az életét,hanem előbb- utóbb családot akar,és ehhez egy férfi kell.:D

Persze attól még lehet ápolni a barátságot, de ez ebben a szitban nehéz is lehet,én sem tudtam sajnos...

2012. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
32%

Na az előző történetet olvasva az jutott az eszembe, hogy ti sem vagytok jobbak a kisajátító pasiknál. Csak ti kisajátító barátnők vagytok. Ezért megy most a durcizás, a te territóriumodra most egy másik türannosz keveredett.


Az meg már milyen érzelmi zsarolás, amit itt írtak, hogy szakíts a pasiddal, különben nem állok szóba veled? Ti ezek után a szátokra tudjátok venni, hogy barátság?


Itt nem a barátnő elvesztése a gond. Hanem egy alattvaló elvesztése... Szép kis barátság...

2012. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
20 éves, hát igen végülis normális hogy egy fiúval akarja esetleg leélni az életet aki lelkiterrorba tartja meg uralkodik felette, igen neki lehet hogy ez jön be, de neked is érdekes a gondolkodásod akkor ha szerinted ez normális hogy nem lehetnek barátai :D ja igen , írtad hogy ápolhatja a barátságait, de itt a bökkenő, hogy nem nagyon van rajta:) de hát talán elkell fogadnom hogy aki a legjobb barátnőm volt 6 évig igazábol nemis volt az, és lehet hogy olyan ember akinek nincs igénye barátságra és elvan az idegbeteg barátjával :D ez csak nekem fura?
2012. jún. 1. 15:18
 17/26 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, te meg szerintem ne írj ilyeneket ha tényleg nem tudod miről van szó, jó igaz, nem írtam le azokat amik történtek még, de én nem hiszem hogy kiakarnám sajátítani azért mert megprobáltam a legjobb barátnőmet rávenni hogy egyszer egy héten találkozzunk mert fontos nekem és jó lenne beszélgetni:D de hát ugy látszik nálad is mást jelent a barátság..ha már az kisajátitás ha felvetetem nála hogy találkozzunk néha-néha:D
2012. jún. 1. 15:20
 18/26 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm 19 évnyi barátság után a pasit választotta. De mondjuk ott a srác rendes de barátnőm úgy bele van bolondulva hogy csak róla tudott már beszélni csak ő létezett ha tanácsot adtam azt leszarta de ha a pasi ugyanazt tanácsolta neki azt szentirásnak vette. Már vagy 1 hónapja egyáltalán nem beszéltünk,és elötte való fél évben is csak elvétve.
2012. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Majd, ha szakítanak, keresd fel, hogy szeretnél vele beszélgetni. Még semmi sincs veszve, hidd el. Két jó barát akár évek múlva is egymásra tud találni, akkor onnan kell folytatni, ahol abbahagytátok. 24N
2012. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

20évesek vagytok, 6 éve barátnők. Most komolyan azt hiszed, hogy nyugdíjas korodban is az lesz a barátnőd, aki a közép elején?


Fel kéne nőni... ez már nem a középiskola. munka, kapcsolat gyerekek... nem lesz itt már idő naponta trécselgetni...

2012. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!