Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? :D a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? :D a legeslegjobb barátnőm a pasiját választotta helyettem és már nem is beszélünk.

Figyelt kérdés
Szóval a (volt) legjobb barátnőmmel 6 éve elválaszthatatlanok vagyunk, de tényleg szó szerint..erre megismert egy nem normális agyú fiút aki olyan szinten kiakarja sajátítani hogy nem engedi sehova , még nappal se velem találkozni, ez olyan konfliktusokat generált, hogy már 2 hónapja nemis beszélünk egymással. Ennek a barátságnak vége, de még mindig nem jut el az agyamig hogy választhattta őt..:D
2012. jún. 1. 13:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is így volt, csak felnőttként. Egy 8 éves barátság ért véget az ő pasija miatt. Volt, hogy egy évig semmit sem beszéltünk, mostanában is csak udvariasságból megkérdezi, hogy mi a helyzet, de válaszolni nem válaszol. Én azt mondom, az ilyen nem igazi barát.
2012. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
csak tényleg annyi mindenen keresztül mentünk együtt, meg rajtam kivűl nincsenek is barátai, és nem hiszem el hogy egy lánynak nincs arra igénye, hogy egy barátnővel beszélgessen, ugyanis tényleg csak azzal a sráccal érintkezik..hát érdekes emberek vannak az biztos.
2012. jún. 1. 13:45
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szomorú..de mi az, hogy nem engedi veled találkozni? Ennek nagyon nem lesz jó vége, később már a szüleivel sem tarthatja a kapcsolatot. Nekem is volt nagy szerelmem, de azért fontosak maradtak a barátnőim is és igyekeztem velük sok időt tölteni. Ez nem normális dolog, de szerintem lépj túl rajta, hiszen nem volt igazi barátság..
2012. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is végezte így több volt osztálytársnőm akik azóta bárhol vannak nemtunak emberek felé nyitni hanem "bentragadtak" a kapcsolatban. Egyedül sehova, senkihez, se barátnők se szülők de azért felraknak hatalmas mennyiségű képet magukról milyen boldogok. Hát scak legyenek is...és ne is múljon el a köd mert akkor rájönnének mindenki mást elmartak maguk melől.
2012. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszi a srác, hogy ha a barátnőm velem van akkor biztos pasizunk, meg lebeszélem róla.. :D ezért ha találkozni akart velem vagy más barátnőivel elkezdett hisztizni hogy akkor szakít, kb lelki terrorba tartja őt..Amit a bnöm nem vesz észre mert azt vallja hogy ő nagyon szerelmes és elviseli tőle:D Dehát legyen boldog, ugyis elszáll a rózsaszin felhő lassan.. már 2 hónapja nem tudom mivan vele ami kicsit fura mert tényleg 6 éve mindennap találkoztunk olyan volt mint a tesóm..
2012. jún. 1. 13:56
 6/26 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi miatt megszakít egy barátságot, és úgy ugrál neki ahogy fütyül, megérdemli hogy elvesszen egy jó barátja, mert meg se érdemli.

De az írásod alapján te is elég könnyen veszed a dolgot. Én nem így reagálnék/reagáltam rá.

2012. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%

istenem, nők... És mi van akkor, ha nem tiltja el tőled a srác, hanem annyira belehabarodott a barátnőd, hogy eszébe se jutsz? meg nem veled akar lenni, hanem a pasijával?


ilyenek vagytok, ha szerelembe estek, állandóan a nyakunkon lógtok, le se lehet vakarni titeket...

2012. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%

De te is érdekesen kezeled a szitut... Ahelyett, hogy örülnél a boldogságának, és elfogadnád a helyzetet, bevágod a durcit.


Csak nem a jó öreg féltékenység? Neked van pasid? Tőrődik a pasid annyit veled, mint a srác a barátnőddel? (merthát, ha nincs ideje veled találkozni, akkor sok időt kell együtt tölteniük...)

2012. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azért mert itt nem jön át, voltak nagy veszekedések, és hogyne zavart volna, csak ha én nem vagyok neki ennyire fontos , akkor én miért egyem magam rajta ennyit? ettem eleget.. igen van barátom és hidd el foglalkozik velem rendesen, de szerintem egy lánynak szüksége van egy két barátnőnek az életébe vagy nem? Igen, szereti őt sajnos a lány, de be vallotta nekem is még mikor beszéltünk hogy a fiú egy kicsit betegesen oda van érte, de szereti őt és nem tud mit tenni, elfogadja őt ahogy van..De tényleg vannak olyan dolgok a dologban amit elég hosszú lenne elmesélni, de a lényeg az amit fentebb leírtam.
2012. jún. 1. 14:06
 10/26 A kérdező kommentje:
És ne mondjátok már hogy egy héten egyszer nem fért volna bele egy találkozás, amikor megbeszéltünk végre egyszer egy találkozót hogy ketten beszélgetünk egyet, a pasi annyira kiakadt hogy eljött vele ő is..
2012. jún. 1. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!