Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Jó, nem úgy kell elképzelni, ha meglátok egyet az utcán, akkor szűkölve elmenekülök, de elég sok nehézséget okoz. Például felszállok a buszra és egy csapat fiú/férfi előtt kell elsétálnom, rögtön olyan félelemszerű érzés lesz úrrá rajtam, mintha rám nézne és körberöhögne, kicsúfolna, vagy odasúgna valamit rólam a társának...

Férfi orvos szintén kilőve, mert nem tudok megbízni benne. Műszaki boltba szintén nem szeretek menni, mert úgy érzem, hogy lenéznek engem, mint tudatlant.

És akkor már mondanom sem kell, hogy párkapcsolat terén is igen nehezített helyzetben vagyok, rögtön megfutamodok. . Az jut eszembe, mint valami amcsi filmben, hogy tuti fogadtak a baártaival, és nem is akar tőlem semmit, csak emgszégyeníteni. Persze ismerősökkel elvagyok, de őket évek óta ismerem.

Ez mi ? Önbizalomhiány ? Attól lehet, hogy még nagyon régen, általánosban rengeteget csúfoltak a fiúk, ráadásul évekig ?


2012. máj. 30. 19:46
1 2
 11/13 HiemannMoch ***** válasza:
100%
Abba belegondoltál már h nem kicsúfolnak a férfik vagy stb. hanem azt sugdossák egymás fülébe h : hú de jó segge van , hú azok a lábak ... úgy meghúznám , vagy ilyesmik ?
2012. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Én is hasonlóképp szoktam érezni például buszon, ahogy te csak fiúként és lányokkal kapcsolatban. Bizony engem is csúfoltak középsuliban. Meg minél szebb egy lány vagy tetszik nekem annál jobban szorongok a közelében.


De mostanság már javultam, mert észrevettem, hogy a lányoknak is tetszem és ők is voltak már zavarban a közelemben, ráadásul szép lányok. :D


Rajtam ez segített és kezdek ráébredni, hogy évekig tévképzetben éltem, mert nem is vagyok olyan ronda, ahogy gondoltam. :)


Önbecsülésed nulla neked is és önbizalomhiányod is van, valószínűleg szorongsz is, ahogy én. Voltam pszihomókusnál még gyerekként és mondta a néni, enyhe szorongásom van, nálam a rossz családi légkör miatt alakult ki apám miatt főleg, de erre rátett később a középsuli. A gyógyszerektől csak agresszívabb lettem, nem érdemes szedni ezeket. Ezt magadnak kell legyőznöd saját magad, nem könnyű, de ha mást nem is lehet enyhíteni a dolgon úgy, hogy szembenézel a félelmeiddel.


Kezdj el fiúkkal ismerkedni, egyre többet legyél fiúk közelében, még ha kínosan is érzed magad, próbálj közelíteni feléjük akármilyen módon, ha másképp nem megy, akkor neten keresztül.

2012. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2012. máj. 31. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!