Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichésen félek a férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichésen félek a férfiaktól mit tegyek? 18L

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy sajnos még nem volt barátom, de még csókolóznom sem sikerült. :( Sajnos, pszichésen félek a férfiaktól, ez nagyon mély, annyira hogy pszichológusom is van. Valamilyen oknál fogva szorongok tőlük, félek a flörttől (már a puszta szó is felkavar), de még attól is hogy közeledjek feléjük stb... :(A helyzet az, hogy pánikbeteg vagyok, egyszóval sok mindettől félek de a férfiak azok amiktől az egyik legjobban. Holott, ha úgy vesszük, nyomós okom rá mert sosem bántottak, erőszakoltak meg, egyszerűen csak mindig kiközösítenek, megvetnek... Ő próbál engem rávezetni arra hogy voltaképp a flört a férfiakkal egy nagyon szép dolog egy lány életében és hogy ez gyakorlatilag egy játék, mely élvezetes mindkét fél részére. De én nem tudok erre így gondolni... Nekem ez egy félelemetes dolog. :,( Lehet hogy ostobán fog hangzani, de ez van. Pedig látom, hogy más lányok meg élvezik az egészet, mondják, "A flört az életem!" "Nagyszerű, felfrissítő érzés!" stb... :( Szóval ehhez az egészhez gyökeresen máshogyan állnak mint én. Én elkezdek izzadni, elvörösödni, sokkal nehezebben kapok levegőt, de volt már olyan hogy remegve elkezdtem könnyezni... (szó szerint) Ki is röhögött a fiú és megalázva elhalytott a fenébe, de meg is értem a reakcióját. De erről én nem tehetek, az idegrendszerem ilyen és pánikbeteg vagyok. Tudom, hogy ez így nem mehet tovább, éppen ezért járok a pszichológus. Valamilyen mértékű pozitív változás már történt, de még mindig járnom kell ha további javulást szeretnék elérni. Néha pocsékúl érzem magam a dolog miatt. :( Mit tudtok javasolni?
2011. jan. 9. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Én pedig a lányoktól, és a "kapcsolat" fogalmától. Üdv a klubban.
2011. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Szilvás buktát,mert azt szeretem!
2011. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is vagyok.Vágyok rá, de közben mégsem.
2011. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg csak társalogni a pasikkal, mindenféle cél nélkül. Csak pofázgatni, hogy szokd egy pasi közelségét. Hátha az segít. Sok sikert! 20/F
2011. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg több kapcsolatot teremteni velük. Ha gondolod irj egy emailt barátkozhatunk 23F
2011. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22:25-ös vagyok, ha akarod írjál nyugodtan, hátha tudok segíteni.
2011. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szerintem elösször a közelségüket kéne megszoknod, nem kell oda menni legelösször csak menj egy fiú mellé, nem kell hozzá szólni meg ilyen csak szokd meg hogy a közelükben vagy és ha már úgy érzed felkészültél akkor beszélgess velük sőt a legjobb ha elösször csak egy pasival dumálsz, utána meg próbáld meg többel is
2011. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"szerintem elösször a közelségüket kéne megszoknod, nem kell oda menni legelösször csak menj egy fiú mellé..."


Nagyon jókat monndtatok és értelmesek a válaszok is. :) A pszichológusom is pontosan ezt mondja nekem: nem szabad egyből, azonnal "beleugrani a vízbe", mert akkor ugyanazok a reakciók fognak jelentkezni mint amik már megtörténtek velem. Annak meg semmi értelme nincsen. Aprólékosan kell hozzáállánom a dologhoz és fokozatosan lekűzdenem ezt a szorongásom. És TUDOM, hogy képes vagyok rá. :) Annyi minden szorongástól megszabadultam már (tanulás, teljesítési kényszer stb...), ezt is le fogom gyűrni. Csak nekem ehhez sokkal több idő kell mint egy átlagos lánynak. A legjobb barátnőm tudják rólam ezt a dolgot, nekik mindent el lehet mondani és ők is szeretnének segíteni, mert látják hogy nagyon el vagyok keseredve a dolog miatt. Egy nagyon kellemetlen emlékem az volt, hogy nemrég (pár hónappal ezelött) be szerettek volna mutatni egy fiúnak és hozták is magukkal a srácot, de én elkezdtem nehezen kapkodni a levegőt és fal fehér lettem, izzadtam és képtelen voltam érthetően beszélni, felment az adrenalin szinten, aztán mikor ott hagyot a srác (természetesen ez az annyira kínos volt neki hogy jogosan, azonnal otthagyott) és elkezdtem sírni, elvörösödtem stb... Aztán a lányok nem értették hirtelen hogy ez most mi volt a részemről, elmondtam hát a csajoknak hogy mi a helyzet és egyből megértettek mindent. Aztán a srác ezt továbbadta (hogy mit reagáltam a közeledésére) sok embernek és pár nap múlva már rengeteg srác megvetett engem és kigúnyoltak hogy mennyire "szánalmas, roncstelep, elkeserítő és nyomorék lány vagyok"... És nagyon haragudtam magamra hogy így viselkedtem, mert egyszerűen elegem van abból hogy ennyire gyenge az idegrendszerem, én is ERŐS NŐ szeretnék lenni! És a pszichológusom azt mondja, hogy (számomra hihetetlen módon) a flörtöt valóban lehet élvezni és a legtöbb embernek nem arról szól hogy úgy összerezzenjen hogy levegőt is alig kap... De hiszek neki, ő sosem hazudna nekem. Egyszerűen érzem, hogy bennem is minden megvan egy sikeres flörthöz vagy akármihez! Ezek ösztönös dolgok, mellyek mindenkibe bele vannak kódolva és tudom hogy ez a képesség csak arra vár hogy idővel éljek vele. :)

2011. jan. 10. 17:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Én meg perverz vagyok mint állat, csak félek a lányoktól, bár nem betegesen csak vhogy érzem hogy a siker szinte lehetetlen:S f17
2011. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

te vagy az Zsani? bár nem hinném hogy ha te lennél el is mondanád :D

diggeee voltam

2011. jan. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!