Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichésen félek a férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichésen félek a férfiaktól mit tegyek? 18L

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy sajnos még nem volt barátom, de még csókolóznom sem sikerült. :( Sajnos, pszichésen félek a férfiaktól, ez nagyon mély, annyira hogy pszichológusom is van. Valamilyen oknál fogva szorongok tőlük, félek a flörttől (már a puszta szó is felkavar), de még attól is hogy közeledjek feléjük stb... :(A helyzet az, hogy pánikbeteg vagyok, egyszóval sok mindettől félek de a férfiak azok amiktől az egyik legjobban. Holott, ha úgy vesszük, nyomós okom rá mert sosem bántottak, erőszakoltak meg, egyszerűen csak mindig kiközösítenek, megvetnek... Ő próbál engem rávezetni arra hogy voltaképp a flört a férfiakkal egy nagyon szép dolog egy lány életében és hogy ez gyakorlatilag egy játék, mely élvezetes mindkét fél részére. De én nem tudok erre így gondolni... Nekem ez egy félelemetes dolog. :,( Lehet hogy ostobán fog hangzani, de ez van. Pedig látom, hogy más lányok meg élvezik az egészet, mondják, "A flört az életem!" "Nagyszerű, felfrissítő érzés!" stb... :( Szóval ehhez az egészhez gyökeresen máshogyan állnak mint én. Én elkezdek izzadni, elvörösödni, sokkal nehezebben kapok levegőt, de volt már olyan hogy remegve elkezdtem könnyezni... (szó szerint) Ki is röhögött a fiú és megalázva elhalytott a fenébe, de meg is értem a reakcióját. De erről én nem tehetek, az idegrendszerem ilyen és pánikbeteg vagyok. Tudom, hogy ez így nem mehet tovább, éppen ezért járok a pszichológus. Valamilyen mértékű pozitív változás már történt, de még mindig járnom kell ha további javulást szeretnék elérni. Néha pocsékúl érzem magam a dolog miatt. :( Mit tudtok javasolni?
2011. jan. 9. 22:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos a flört? 26 éves srác vagyok. Kő gazdag, és még sem szólítottam le egy lányt sem ismerkedési céllal, sőt amúgy sem. Úgy vagyok vele, hogy aki akar velem beszélgetni szóljon hozzám ő. :) ennyi. Ennek ellenére, hogy sosem voltam flörthelyzetben sem kezdeményező pozícióban volt 8 barátnőm. :D A problémád nem egyedi. Pl én is ha rágondolok, hogy egy nőhöz oda kéne menni csak társalogni rosszul leszek. Van ilyen ez van. Az emberek kegyetlenek. Ebből ha akarsz úgy tudsz kilábalni hogy leszarod. Aki akar úgyis kezdeményezni fog csak az lehet egy bunkó pöts. Egy félénkebb srác aki megbecsülne ahhoz meg neked kell csak 1 kicsit kezdeményezni.
2016. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!