Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt ujabban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ujabban? Már nem szeret?

Figyelt kérdés

barátommal 1éve járunk.

2napja összevesztünk, de megkeresett,, hogy beszéljük meg.

Mostanában mindig facebookon levélben vagy skypeon keres.

Azelőtt mindig irt napközben smst, vagy felhivott, mostmár nem.

Ma is irja nekem fb-n levélben hogy egész nap rám gondolom hiányzom neki és szivesen lenne velem.

Ha annyira hiányzom neki miért levelet ir, miért nem hiv pl fel vagy miéárt nem irja le ezt smsben?

Vagy ha annyira velem akar lennei üljön fel a buszra vagy üljön be a kocsiba és látogasson meg mint máskor. Ezt komolyan nem értem. Mivan irja, de nemis szeret? Vagy miér levelet ir, miért nem hiv fel?? Ha annyira hiányzom neki miért interneten ir amire kb 1-2óra mulva reagálok csak?????Nemértem.

(mielőtt vki azt irja h nincs pénz a kártyáján-leirom hogy előfizetéses és régen tök sokat telefonáltunk)


2012. máj. 28. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom mekkora egy hülye hisztis pitsa vagy...hát már meg ne haragudj, de csodálom, hogy egyáltalán eddig kibírta melletted a srác, no meg azt is, ha nem csalt meg. Azt nem mondom, hogy megérdemelnéd...de valahol akkor is meg lehetne érteni, mert borzalom amit művelsz. Szerintem tök normális aranyos barátod lehet, ez egy abszolút korrekt levél volt, amit írt. Elismeri, hogy hülye volt, bocsánatot kért, ráadásul nem két mondatban böfögte oda. Mi a rossebet vársz még? Nem csodálkozom, hogy nem keres személyesen, vagy nem hív fel. Biztos azt gondolja, hogy azért veszekszel vele, mert már nem kell neked. Ő próbálkozok javítani kicsit a helyzeten, csak te ezt nem veszed észre, mert annyira buta vagy, hogy a féltékenység zöld szörnye elveszi az eszed. És ha megkérdeznéd, hogy mivel próbálkozik, hát pont ezzel aranyom: a távolságtartással, mert azt hiszi, hogy erre van szükséged, nem érti, hogy mi bajod van. Normálisan nem tudsz vele beszélni? Csak állandóan dühösen, meg kioktatva, meg felháborodva? Nyugodj le nagyon gyorsan én azt ajánlom, mert szerintem ő nem ezt érdemli. Én is voltam sokszor féltékeny, de soha nem viselkedtem ilyen eszement módon. Ezt is lehet normálisan kezelni, csak neked úgy néz ki nincs hozzá sütnivalód. Mondd el neki az érzéseidet NORMÁLIS STÍLUSBAN. Mondd neki, hogy szereted (de először is kérj bocsánatot) és szeretted mikor felhívott vagy mikor személyesen meglátogatott és örülnél ha ez nem múlna el. És persze te is hívd őt és te is látogasd meg amikor csak megteheted. Ne várd el, hogy körbenyalják a pitsádat kislány, kapd össze magad. Más srácok szerintem már úgy vágtak volna ki mint macskát sza.rni, már bocs, ezt a természetet nem lehet sokáig elviselni. Változz meg és viselkedj vele úgy, ahogy megérdemli.
2012. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! ezt jóvolt elolvasni ez hiányzott már!! köszi 
2012. máj. 28. 23:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Veled így kell beszélni,hogy eljusson az agyadig? Közöld ezt a pároddal is,szegény próbál normális maradni. :)
2012. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!