Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt ujabban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ujabban? Már nem szeret?

Figyelt kérdés

barátommal 1éve járunk.

2napja összevesztünk, de megkeresett,, hogy beszéljük meg.

Mostanában mindig facebookon levélben vagy skypeon keres.

Azelőtt mindig irt napközben smst, vagy felhivott, mostmár nem.

Ma is irja nekem fb-n levélben hogy egész nap rám gondolom hiányzom neki és szivesen lenne velem.

Ha annyira hiányzom neki miért levelet ir, miért nem hiv pl fel vagy miéárt nem irja le ezt smsben?

Vagy ha annyira velem akar lennei üljön fel a buszra vagy üljön be a kocsiba és látogasson meg mint máskor. Ezt komolyan nem értem. Mivan irja, de nemis szeret? Vagy miér levelet ir, miért nem hiv fel?? Ha annyira hiányzom neki miért interneten ir amire kb 1-2óra mulva reagálok csak?????Nemértem.

(mielőtt vki azt irja h nincs pénz a kártyáján-leirom hogy előfizetéses és régen tök sokat telefonáltunk)


2012. máj. 28. 21:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

írtam neki, h érdekes h levélben ilyen csöpögős h leirja h szeretne velem lenni me g minden és fel se tud hivni... holott mondja h olyan jó hallani a hangomat teloba (Oké 2-3naponta együtt alszunk-nem távkapcsi)mondom h gyanus h irogatja amit érez közbe meg a levél nekem személytelen, tök kamunak tünik.

erre irja h nemérti mibajom, meg h én mindig balhézok vele. Nem csak ez rosszul esik

2012. máj. 28. 21:21
 2/13 A kérdező kommentje:

ezeket mondtam is neki és ezt irta nekem most:


"De igen hiányoztál és igen fel is hívhattalak volna vagy akár fel is mehettem volna de nem voltam benne biztos hogy kíváncsi vagy rám. Meg őszintén szólva nem gondolom hogy mindig csak nekem kéne tőled bocsánatot kérnem és felmennem hogy kibéküljünk és megbeszéljük a dolgokat. Időnként jól esne ha te is bocsánatot kérnél tőlem és mondjuk lejönnél. tudom nem vagyok tökéletes de te sem és olykor jólesne ha azt mondanád "figyelj bocsi kissé túlreagáltam a dolgot" vagy akár azt hogy "figyelj lemennék ekkor és ekkor és szeretnék bocsánatot kérni. Tudom hogy sokszor miattam veszekszünk de azért Te is szereted túlreagálni a dolgokat. És időnként jólesne ha Te is bocsánatot kérnél és hajlanál a békülésre. És ezeket nem vitatkozásból írtam és nem is szeretnék vitázni. Szia"


VÉLEMÉNY???

2012. máj. 28. 21:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs mostanában vizsgaidőszak neki, ami miatt szétszórtabb lehet? Mert akkor lehet, hogy azért ír így, mert tleg ezt érzi, de nem tud 2órát a telefonon lógni, mert tanulnia kell.

Vagy esetleg nyomot hagyott benne a veszekedés, és óvatosan közelít.

Szerintem kérdezd meg tőle egy levélben, hogy nincs-e kedve felhívnia téged, mert hiányzik neked a hangja, vagy átugorhatna, csinálnál vmi finom szendvicset vacsira.

2012. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
oké bevallom a viták miattam vannak mert mindent félreértek és mindig azt fujom h biztos megcsal meg féltékeny vagyok-ok nélkül...:( és ezért is lehet ilyen sztem
2012. máj. 28. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kéne egész nap valaki nyakán lógni, meg elvárni, hogy állandóan hívogasson...


Ennyiből meg ne gondold, hogy nem szeret, főleg, hogy érezteti, mondja is neked. Ne legyél ilyen vele, mert el fogod magad mellől űzni szerencsétlent.

2012. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Le is írta a levélben, hogy jól esne, ha Te is kérnél tőle bocsánatot. Néhány szó, és lehet, hogy a kapcsolatotok a régi lenne. Megéri, nem?
2012. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha miattad vannak viták, akkor miért tőle várod, hogy fusson utánad?
2012. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem most kapj észbe, mert ha ilyen hárpia vagy, akkor nem biztos hogy sokáig meg tud maradni melletted...mikor kedveskedtél neki utoljára, a b@szogatás helyett?
2012. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ennél nyíltab és egyértelműbb levelet nem is kaphattál volna tőle!Nem érted a szövegét? Lefordítsam?:

Megunta,hogy állandóan hisztizel és kelted a feszültséget,amikor nincs is rá okod.Ezekután elvárod,hogy tiplizzen és bizonyítsa,hogy szeret,holott nem ő bánt téged,hanem te őt.Ne csak arra várj,hogy ő körülugrál,hanem te is tegyél a kapcsolatért annyit,hogy belátod a hibáidat.Lépj,ha akarsz valamit és ne menj az agyára.

1 éve vagytok együtt és még kommunikálni sem tudtok?

2012. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én írtam először, de valamit elfelejtettem: Figyelj oda, hogy kioktató, parancsolgató hangsúly helyett mindig kérést használj (a régi veszekedéseimet 90%ban ezek okozták). És ha valamiben magadat találod hibásnak, ne tedd mellé, hogy: de te is ezt meg azt csinálod, és te is így meg úgy. Akkor nem fogja tudni eldönteni, hogy most magadat akarod jó fényben feltüntetni, vagy kifejezetten őt akarod lehúzni. Ha te vagy a hibás, vállald, ha ő, akkor egyértelműen mondd ki.
2012. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!