Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok. Ha összejönnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok. Ha összejönnék egy 16-17 éves fiúval, és én nem akarok még szexuális életet élni, akkor megcsalna? És ha nagyon szeret, akkor is, vagy tudna várni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 14:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

16:52-es

A rég nem vagyunk együtt egy évet jelent..és mindjárt 20 vagyok:)...tehát utána is együtt voltunk még 1 évet

2009. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért nem érzed magad érettnek? Fejletlen vagy? Mert az eszed ezt a butaságot leszámítva szerintem rendben van.
2009. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
15 vagyok! Szerinted már el kellene kezdenem a szexuális életet? Mert szerintem még nem. 175cm magas vagyok 55kg (tehát eléggé fejlett) de én jelenleg barátot (társat) keresek, nem szexpartnert.
2009. jún. 30. 12:03
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor szexelj, ha kívánod, ennyi.
2009. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha egy barát kell akkor ne jöjj össze egy fiúval, csak barátkozz.
2009. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Úristen, végre egy normális fiatal! De örülök, hogy vannak még ilyen lányok! Persze rögtön le kell hurrogni, hogy mi az, hogy 15 éves, és még nem akar szexet... Ne foglalkozz másokkal, kedves kérdező! Akkor, csakis akkor feküdj le a szerelmeddel, ha elég érettnek érzed magad hozzá! Ha egy fiú szeret, akkor igen, tud várni rád. Ha pedig nem vár, hanem megcsal, nem kár érte, mert nem is szeretett igazán. De ha normális fiút találsz, az biztos nem akar veled 16-17 évesen szexelni, neki is fel kell nőnie hozzá. Tudod, a fiúk később érnek, mint a lányok.
2009. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! na szóval, tehát, so xD (kérdező érti miről van szó) ha szeret a leendő pasid, akkor várni fog, és nem fog megcsalni, ha mégis, nem volt kár érte, mert bunkó paraszt, ha megcsal.. padtársad voltam =)
2009. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2009. szept. 5. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!