Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz lenne, ha összejönnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz lenne, ha összejönnék egy 16 éves lánnyal? Én februárban leszek 24.

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha azt mondjuk gáz akkor nem jössz össze vele ?
2011. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
természetesen nem ti döntötök helyettem, csak kíváncsi vagyok, mi a véleményetek.
2011. jan. 5. 17:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a korban a 8 év nagyon sok. Te diplomázol, dolgozol, neki még egy érettségije sincs a korából adódóan, az élet gyakorlati részéről fogalma sincs.

Akkor passzolnátok szellemileg össze, ha egy semmirekellő alak lennél, akinek életcélja, hogy a szülei tartsák el, de ezt nem feltételezem :)

2011. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lánytól függ, elég érett-e. Mármint szellemileg.
2011. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Én 24 évesen jöttem össze az akkor 17 éves barátnőmmel, aki nálam egy hónappal később töltötte be. (én februári, ő márciusi születésű)

Egy nagyon jó kis kapcsolat alakult ki közöttünk, amely másfél évig tartott.

És slusszpoén, hogy először még az volt a baja velem, hogy túl fiatalnak tartott, mert kinéztem kb. húsznak, ő pedig minimum 25 éveset akart. :DDD

2011. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem lenne gáz..

20/L

2011. jan. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy baratnom a minap mondta hogy mekkora nagy gusztustalansag valakiktol akik kozott 10 ev korkulonmbseg van es egyutt vannak. Sztm ez hulyeseg mert csak az aranyokat kell felvazolni...Pl egy 10 eves csaj meg egy 20 eves srac..az abnormalis beteges...Viszont egy 20 eves lany es egy 30 eves srac vagy egy 30 no es egy 40 ferfi...az mar nem gaz...sztm....az en szuleim kozott 5 ev van...Ha apam lett volna 15 eves anyam meg 10 amikor egyutt lettek volna...az megint csak gaz...de anyam 19 volt apam meg 24..szal az mar stimmelt...


A lenyeg sztm most meg igen gaz egy 16 lany meg egy 24 fiu..en is 16 l vok..es en nem jarnek egy 24 eves mondhatni ferfivel...16 eves kamasz lany letemre...


De ha a lany lesz 18-19 eves te meg leszel 26-27 az mar nem annyira veszes..hiszen egy 18-19 lanyt mar lehet nonek mondani...De meg ez igy...Liliomtipras...akar mekkora mellei is vannak annak a 16 evesnek...en is tobbnek nezek ki...de maskeppen gondolkodom..eppen ezert maskeppen is elnek meg dolgokat...Ha igazan szereted...akkor arra is odafigyelsz..hogy egy csajnak ilyen korba szexualis kapcsolatot letesiteni (merthogy gondolom nem csak sakkozni akarsz vele) Nyakvagas...

2011. jan. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha a lány szerinted van olyan érett mint te, akkor nem gáz..

viszont arra készülj fel,hogy a szülei nem biztos hogy örülni fognak neked..


az 1ik otársam 16 éves, és most 1 28éves(mondjuk ő cigány származású) gyerekkel jár elmondták neki széépen, csúnyán mindenhogyan h ne csinálja ezt. de ő annál inkább lázadozott most ott tart a csaj h elakar szökni ezzel a barátjával németbe, meg most 7végén odaköltözött hozzá.. és a saját apja hívta ki rájuk a rendőrséget, kergette őket késsel stb..


szóval idáig ne fajuljon el a dolog, ha látod h nem működik neked legyen több eszed és hagyd ott..!


16/L

2011. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
MI is így jöttünk össze a barátommal, én most vagy 17 ő meg 25. Még együtt vagyunk. Bár ő kicsit gyerekesebb mint a többi korabeli én meg talán kicsit érettebb vagyok így nálunk "agyilag" nincs 8 év különbség. :P Tudom durván fogalmaztam de arra akarok kilyukadni hogy ha a csaj nem túl gyerekes, illetve te se vagy túl komoly hogy már a családalapításon gondolkodsz meg ilyenek, akkor szerintem működhet.
2011. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem Egyáltalán nem gáz! az lenne a gáz ha mondjuk te 44éves lennél ő meg 16! 8évkülönbség az semmi!
2011. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!