Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz lenne ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne ha én egy 12 éves csajjal összejönnék? ( 15 vagyok )

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy csaj akibe nagyon belezúgtam és hát én 15 vagyok a lány meg 12. Én szerintem ez még nem pedofilkodás, de én nem is szeretnék vele ilyeneket, én most egy komoly kapcsolatot akarok kihozni ebből az egészből. Kérlek írjatok erre valamit
2010. jún. 25. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te is lány vagy akkor nincs gond.
2010. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

12 éves lánnyal nem nagyon lesz abból komoly kapcsolat...szerintem.


17/F

2010. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. De NE dugd meg, mert akkor le is csukhatnak elég keményen pedofíliáért.
2010. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fiú vok először is, de mondom én csak komoly kapcsolatot akarok vele. semmi szexet nem akarunk, mi élni akarjuk az életet :)
2010. jún. 25. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:
És mit ér az élet szex nélkül?
2010. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát vki szereti az életet szex nélkül sztem :D
2010. jún. 26. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!