Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok. Ha összejönnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok. Ha összejönnék egy 16-17 éves fiúval, és én nem akarok még szexuális életet élni, akkor megcsalna? És ha nagyon szeret, akkor is, vagy tudna várni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Úgyis vágyni fogsz rá pár hónap után.
2009. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem vagyunk sajnos jövőbelátók, először gyere össze velée aztán amjd te megismered és eldöntöd hogy milnye a srác.
2009. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Vágyni fogsz rá hidd el.

Am meg ha igazán szeret kibirja... nekem első pasim közel 9 honapot kibirt :D és nem csalt meg :)

De ha nagyon ellenzed még a szexet 1év után is mondjuk vagy ha látja h eredménytelenül probálkozik ezen téren : / akk sztem hamar otthagy : /

2009. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Fiuja válogatja,valszeg elkalandozna de nemmesszire,ha szeret.Ha nem szeret akkor meg tök mindeggy csak arra kellenél neki.
2009. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy sose értem, hogy a nőknél mi ez a várni amíg lehet, ők nem szeretik a srácot, hogy nem akarnak lefeküdni vele?
2009. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nem is azt mondja, akkor is kívánni fogja a szexet. Egy ideig lehet húzni a dolgot, lehet pettingelni, azzal megismeritek egymást, de egy idő után majd szexet akar.
2009. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Az én férjem nem nagyon vallásos, de hiába mondtam neki, mikor jártunk, hogy ha ő is akarja, elveheti a szüzességemet, mert szeretem és kívánnám őt, és vallásos létemre nem vagyok az a tipikus konzervatív szentfazék ember, de ő mégis várt az esküvőig, mert nagyon szeret, és tudja, hogy milyen fontos nekem Isten és a vallásom.


Ha ő képes volt várni rám 2,5 évet, akkor a te barátod is ki fogja várni türelmesen azt a pár hónapot, amíg felkészülsz rá, hogy odaadd magad neki.

2009. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 5. válaszolónak szeretném üzenni, hogy 15 évesen én még fiatalnak tartom magamat ehhez. Ha 17 lennék már, akkor megérteném amit írtál, de így...

Köszi a válaszokat mégegyszer!

2009. jún. 29. 14:24
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki szereti a másikat ,az tud várni. És az 5. válaszolónak meg üzenném ,hogy szerintem jobb is ha egy lány nem adja magát oda egyből,mert egy az ,hogy elég sok srác kihasználja az alkalmat a másik meg hogyha pl. nekem odaaná magát a lány első héten vagy mittudomén,akkor azért eléggé elgondolkodnék rajta,hogy könnyűvérű és elég sok sráccal megtehette ezt,vagy meg is tenné még. Én tényleg bármennyit várnék a barátnőmre,mert nem azért vagyok Vele. Végre érzem ,hogy megtaláltam az igazit ,és mindketten így érezzük ,de nem hamarkodunk el semmit :) Hagyjuk ,hogy az idő elhozzon mindent. Sokkal jobb érzés... és annyi mást is lehet csinálni... Nekem az is jó,ha csak ölelem :) Szóval hidd el ,ha kifogsz egy normális fiút,akkor ő várni fog rád.
2009. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 17,5 évesen vesztettem el,bartommal már 1 éve és 1 hónapja jártunk,de ha jól emlékszem petting már 4-5 hét múlva volt. Próbálkoztunk már előtte is,de alapból akartunk várni pár hónapot,aztán sajnos lehetőségünk sem volt túl sok,nekünk eddig tartott,kivárta.

Rettentően jó volt,semmi fájdalom,már nagyon ismertük egymást így mindent tudtunk, hogy mi jó a másiknak...már rég nem vagyunk együtt,de mai napig nem bántam meg,hogy így alakult az első,abszolút pozitívan nyomta rá a bélyegét a későbbi szexuális életemre is. :D

19/L

2009. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!